• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

14 Şubatta ne yapabilirim?

$eRiAlKiLLeR

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
17
Malumunuz 14 şubat yaklaşıyor ve hala ben tam olarak bir plan yapmadım veya hediye almadım :fky:Sinemaya gidip film seyretmek istemiyorum daha farklı birşeyler yapmak istiyorum aslında düşündüğüm bir kaç şey var ama sizlerinde fikirlerinizi almak isterim.

İmkan olanaklarım;

-Ortalama 4-5 saat vaktim var
-Araba var
-40-50 TL ayırabileceğim bir miktar param var
-19 yaşındayım

Ona vakit ayırman saten 2 niz içinde güzel birşey ayrı birşey yapmanıza gerek yok oda seni seviyorsa bütçeni felan biliyorsa anlayış gösterir saten fakat güzel sıkılmayacağınız bir sinema filmine gidin birazda yemek yiyin. Ve gününüzü bitirin.
Not: Arabanda varmış nerden yaşıyorsun bilmiyorum ama sinemayada götürmek istemiyorum yazmışsın arabayla ona güzel bir gün yaşatabilirsin romantik bir ortam arabanın içinde yemek felan :D

40-50 lira öğrenci için küçük bir miktar değil kolay kazanılmıyor :) Bu para sadece o güne ayırdığım miktar gaz benzin veya hediyeyi ayrıyetten ayırdım ama sizlerin aklında nasıl birşey var örneğin sahil kentinde oturuyorum hava güzel olursa sahile gidebiliriz veya arabayla gidebilicek yerler çok ama farklı fikirleride duymak isterim.Benim kastettiğim sade birşeyler olmasın sinema yemek veya çiçek gibi :shm:

Onun hoşlandığı şeyleri bizden daha iyi bilirsin biraz düşün neyi sever neyi sevmez.

Resimlerinizin 5-10tanesini çerçevelik boyutta çıkartıp hepsinin arkasını yazılarla doldurabilirsin. Yazıların içeriği sizi anlatmalı. O fotoğrafın çekildiği andan duygularından onunla ne kadar mutlu olduğundan vs. vs. bahsedebilirsin :)

bak anlatıyorum canım kardeşim

ufak tahtadan bir sandık alıyorsun. ama kilitlerden değil üsten açılan hani böyle takılarını koyar hanımlar onlardan. onun en sevdiği renk nedir ? atıyorum pembe. Pembe renkte böyle ayıcıkların dış yüzeyi tüylü garip bir kumaşla örtülüdür ya o kumaştan alıp onu güzelcene giydiriyorsun. sonra altına bir ayna yapıştırıcaksın. sonrasandığın içine gül yaprakları doldurup içine bir mektup yazıp koyucaksın. mektupta kıza olan duygularını yazıcaksın. AMA AMA mektubun sonuna bu duyguların sahibi olan kız bu sandığın en dibinde yazıcaksın. kız sandığı gül yapraklarının içini deşince aynada kendisini görücek... hediye tamamdır.

arabayla hanım yengemizi alıp sahile götürüceksin. sende bir yane uzun bastonlu şemsiye olsn. bu şemsiyenin içinide gül yaprakları doldurup hanım yengemize (yağmur yağmasada bir bahaneyle)şemsiyeyi açtırıyosun ve başından aşşağı güller dökülerek 14 şubat combosu ile hanım yengemizi mutluluktan havaya uçuruyorsun orda çikolata falan alıp iyice mutlu ettikten sonra zaten başka ne yapacaksın

2. aklıma gelen

şu balık fanusları varya onların plastiğinden alıyosun kardeşim. şuan 2013 ün bitmesine kaç gün kaldıysa hesaplıyorsun her gün için bir kağıda onunla ilgili bir duygunu yazıyosun. sonra bunları kağıtları ufak kare hallerde katlayıp fanusa atıyorsun fanusu paketleyip hanım yengemize veriyosun. her gün başka bir duygu coşmasılya tripsiz bir ilişki vaad ediyorum. :D

3.aklıma gelen

gelirse yazıcam. reserve

Son düzenleme:
bak anlatıyorum canım kardeşim

ufak tahtadan bir sandık alıyorsun. ama kilitlerden değil üsten açılan hani böyle takılarını koyar hanımlar onlardan. onun en sevdiği renk nedir ? atıyorum pembe. Pembe renkte böyle ayıcıkların dış yüzeyi tüylü garip bir kumaşla örtülüdür ya o kumaştan alıp onu güzelcene giydiriyorsun. sonra altına bir ayna yapıştırıcaksın. sonrasandığın içine gül yaprakları doldurup içine bir mektup yazıp koyucaksın. mektupta kıza olan duygularını yazıcaksın. AMA AMA mektubun sonuna bu duyguların sahibi olan kız bu sandığın en dibinde yazıcaksın. kız sandığı gül yapraklarının içini deşince aynada kendisini görücek... hediye tamamdır.

arabayla hanım yengemizi alıp sahile götürüceksin. sende bir yane uzun bastonlu şemsiye olsn. bu şemsiyenin içinide gül yaprakları doldurup hanım yengemize (yağmur yağmasada bir bahaneyle)şemsiyeyi açtırıyosun ve başından aşşağı güller dökülerek 14 şubat combosu ile hanım yengemizi mutluluktan havaya uçuruyorsun orda çikolata falan alıp iyice mutlu ettikten sonra zaten başka ne yapacaksın

2. aklıma gelen

şu balık fanusları varya onların plastiğinden alıyosun kardeşim. şuan 2013 ün bitmesine kaç gün kaldıysa hesaplıyorsun her gün için bir kağıda onunla ilgili bir duygunu yazıyosun. sonra bunları kağıtları ufak kare hallerde katlayıp fanusa atıyorsun fanusu paketleyip hanım yengemize veriyosun. her gün başka bir duygu coşmasılya tripsiz bir ilişki vaad ediyorum. :D

3.aklıma gelen

gelirse yazıcam. reserve

Klasik numaralar :D

Bu numara kimsede yoktur eminim.

Şimdi matruşka bebekler oluyor ya onlardan alıyorsun. En küçük parçasının içine ''seni seviyorum'' tarzında bir kağıt koyuyorsun.(Kalp şeklinde kağıtta olabilir.)
Arabayı alıyorsun gidiyorsun deniz kıyısı bir yere sakin kafa dinleyebileceğin matruşka bebeği veriyorsun sevgiline veya şöyle yapabilirsin oraya gitmeden önce eğer ağaç varsa onun dibine göm matruşka bebeği gidin deniz kıyısına sevgilin çıkarsın ve notu okusun. :)

Bu numara kimsede yoktur eminim.

Şimdi matruşka bebekler oluyor ya onlardan alıyorsun. En küçük parçasının içine ''seni seviyorum'' tarzında bir kağıt koyuyorsun.(Kalp şeklinde kağıtta olabilir.)
Arabayı alıyorsun gidiyorsun deniz kıyısı bir yere sakin kafa dinleyebileceğin matruşka bebeği veriyorsun sevgiline veya şöyle yapabilirsin oraya gitmeden önce eğer ağaç varsa onun dibine göm matruşka bebeği gidin deniz kıyısına sevgilin çıkarsın ve notu okusun. :)
ola bilirde şu ihtimal var başkası dayanamıp çıkara bilir oraya gidene kadar. daha cafcaflı birşey buluna bilir

Bitane küçük bebe ayakkabısı al içinede bişiler yaz ,içinden geleni vs..
Önemli olan içindeki yazı onu başarabilirsen ..
Gözlerini ondan ayırma ..

kızın dikkatini çekicek şekilde gömmesi gerekmiyormu kız koklayarak bulmayacak sonuçta değilmi :D yarısı toprağa gömülü olucak ki. o zaman bir köpeğin pislemesi yada bir başkasının çıkarmasıda ihtimal dahilinde ozaman. yanılıyormuyum ?
Yanılıyon tabi öyle işmi olur :D

kızın dikkatini çekicek şekilde gömmesi gerekmiyormu kız koklayarak bulmayacak sonuçta değilmi :D yarısı toprağa gömülü olucak ki. o zaman bir köpeğin pislemesi yada bir başkasının çıkarmasıda ihtimal dahilinde ozaman. yanılıyormuyum ?

Gömdüğü gibi kızı almaya gidecek, eğer yakınsa evleri max 10 dakikada gelirler.

Ohoo şimdiden sade birşey olmasın diyorsan çok şımartırsın valla keyfin nasıl istiyorsa onu yap :D hem sen niye düşünüyosunki birazda onun düşünmesi lazım nereye gidebiliriz naparız diye

Geri