• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

14 Şubatta ne yapabilirim?

bir tane gül.
Kaliteli tamamen ona ayırlmış zaman.
başka bir şey lazım değil. O gün varlığını hissetsin yeterli gelecektir.
Not : bu bizim zamandaydı şimdiki zamanı bilmem.Dayak yeme olasılığında var sanırım.

bir tane gül.
Kaliteli tamamen ona ayırlmış zaman.
başka bir şey lazım değil. O gün varlığını hissetsin yeterli gelecektir.
Not : bu bizim zamandaydı şimdiki zamanı bilmem.Dayak yeme olasılığında var sanırım.

kızına bağlı abi. biz cafcafli birşeyler anlatalım dedik böylesi şimdi daha çok tutuyor

Resimlerinizin 5-10tanesini çerçevelik boyutta çıkartıp hepsinin arkasını yazılarla doldurabilirsin. Yazıların içeriği sizi anlatmalı. O fotoğrafın çekildiği andan duygularından onunla ne kadar mutlu olduğundan vs. vs. bahsedebilirsin :)

Arkadaşlar bugün parmağımdan ameliyat oldum bilgisayara oturamıyorum haftaya perşembeye kadar iyileşmeyi umuyorum :) Bu fikire bayıldım çünkü yaklaşık 200 tane resmimiz var en güzellerini seçip arkasına duygu dolu sözler yazıp bir kutuya koyup arabayla manzarası güzel olan biryere gidip vermeyi planlıyorum :)

Zaman konusundan benim sıkıntım yokta kızın 5 saati var okuldan çıkıp direk buluşmayı planlıyoruz çünkü.Diğer fikirlerde çok güzel gözüküyor tanıdığım kadarıyla kız arkadaşım sade şeylerden nefret ediyor hep bir farklılık bekliyor o yüzden böyle şeyleri sizlere danışıyorum :)

----------

bak anlatıyorum canım kardeşim

ufak tahtadan bir sandık alıyorsun. ama kilitlerden değil üsten açılan hani böyle takılarını koyar hanımlar onlardan. onun en sevdiği renk nedir ? atıyorum pembe. Pembe renkte böyle ayıcıkların dış yüzeyi tüylü garip bir kumaşla örtülüdür ya o kumaştan alıp onu güzelcene giydiriyorsun. sonra altına bir ayna yapıştırıcaksın. sonrasandığın içine gül yaprakları doldurup içine bir mektup yazıp koyucaksın. mektupta kıza olan duygularını yazıcaksın. AMA AMA mektubun sonuna bu duyguların sahibi olan kız bu sandığın en dibinde yazıcaksın. kız sandığı gül yapraklarının içini deşince aynada kendisini görücek... hediye tamamdır.

arabayla hanım yengemizi alıp sahile götürüceksin. sende bir yane uzun bastonlu şemsiye olsn. bu şemsiyenin içinide gül yaprakları doldurup hanım yengemize (yağmur yağmasada bir bahaneyle)şemsiyeyi açtırıyosun ve başından aşşağı güller dökülerek 14 şubat combosu ile hanım yengemizi mutluluktan havaya uçuruyorsun orda çikolata falan alıp iyice mutlu ettikten sonra zaten başka ne yapacaksın

2. aklıma gelen

şu balık fanusları varya onların plastiğinden alıyosun kardeşim. şuan 2013 ün bitmesine kaç gün kaldıysa hesaplıyorsun her gün için bir kağıda onunla ilgili bir duygunu yazıyosun. sonra bunları kağıtları ufak kare hallerde katlayıp fanusa atıyorsun fanusu paketleyip hanım yengemize veriyosun. her gün başka bir duygu coşmasılya tripsiz bir ilişki vaad ediyorum. :D

3.aklıma gelen

gelirse yazıcam. reserve

2. Fikrin hoşuma gitti bunu yapabilirim ama yaklaşık 330 duyguyu nasıl yazıcam :D

Ben ilk ayımızda ona kalpli kutu alıp 1 ay içinde ne yaptıysak gaflarımız,şakalarımız,hatalarımız ve birbirimize uydurduğumuz sloganları içine yapıştırdım bir kagıt ile.Gül yaprakları koydum ve bir resmimizi ekledim.Kız bir saat yakamdan ayrılmadı...

Maddiyat 20 tl maneviyat 10000.....TL :)

Arabayla cebinde 40 lira olduguna göre araban ya murat 131 yada şahin. Bence hiç arabam var deme boşuna rezillik :D

Kendi arabamla gidiceğimi kim söylemiş ki :D ayrıca tofaş seven bir kız arkadaşım var imzamdaki araba ama babamın arabasıyla gitmesem bile çoğu kişi minibüste ayakta giderken ben rahat rahat arabamda gidiyorum.Bizim ortam aslında çok farklı 6 kişiyiz sevgililerimizle aynı caddede oturuyoruz hepimizin arabası var yani eve girmeyiz bütün günümüz kız arkadaşlarımızla beraber arabanın üstünde geçer o yönden bir sıkıntım yok utanma çekinme vs ama ben babamın arabasıyla gidicem özel bir gün sonuçta.Ayrıca dökük bir tofaş değil imzamdaki araba benim araba motorundan ses sistemine kadar 6000 lira harcanmış bir araç içinde evimde olmayan sistem televizyon var :D herneyse konu bu değil fikirlerinizi bekliyorum :)

Benim aklımda oluşan şey bir kutu içerisine resimlerimizi yerleştiricem ardından 22 tane(22 gün olcak) küçük kağıt parçasına duygularımı yazıcam taktığım lakapları yazıcam sonra beraber midye kabuğu toplamıştık bunları kutunun içine koymayı planlıyorum

Son düzenleme:
Ben ilk ayımızda ona kalpli kutu alıp 1 ay içinde ne yaptıysak gaflarımız,şakalarımız,hatalarımız ve birbirimize uydurduğumuz sloganları içine yapıştırdım bir kagıt ile.Gül yaprakları koydum ve bir resmimizi ekledim.Kız bir saat yakamdan ayrılmadı...

Maddiyat 20 tl maneviyat 10000.....TL :)
Sanırım bunu yapacağiım çok hoşuma gitti. :)

İphone 5 aldım Ama sevgilim değil Nişanlım:)
İyi yapmışsın :D ama elektronik eşya heleki iPhone bozuldu mu gitti seni daha çok hatırlamasını sağlıyacak şeyler yap

Hocam bende anahtarlarımı vereyim sevgilime ozaman :D
Hani bir reklam vardı Fiat Punto oyuncak ayı al kapısına git o anahtarı alsın sen ayıcığı :D

Kız arkadaşımın ağzını aradım kutu muhabbetinden hoşlanmıyormuş daha çok hediye tarzı şeylerden hoşlanıyor ayıcık kıyafet vs :crw:

Aha tek taş 89 tl olmuş haberlerde gördüm. :)

Hiçbişey yapamıyosan söyle şeklim yok diye

Sevgi paylaşmaktır , paran yok diye senden sogucaksa zaten hiç sevmemiştir ben açıkca söyledim sıkıntılarım var hediye fln bekleme diye :)

Bence sevgililer günü oldugu zaman değil, içinden gelerek almanı istiyor . Ya da gözü yukarlarda :D

Geri