• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

16.08.2011 Güncellemesi Geçmişteki Kahramanlar" Pet Uzatma Bugu

YesiLTimsaH

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2010
Puanı
3
Merhaba arkadaşlar,
Yarınki gelicek etkinlikte 5 Nisandan itibaren giriş yapılmamış ıdlere Pet süre uzatma, devil süre uzatma, exp~sp scrool gibi hediyeler verilicektir bildiğiniz gibi her serverde yapılabilmektedir. Ne kadar çok ıd pw bulursak o kadar uzun yapabiliriz petimizi. Bende birkaçtane ID PW var. Eğer sizde bu bugu kullanmak isterseniz bana özel mesaj atın ID PW leri bende size geri dönüş yaparak bendekileri vereyim.

BU ARADA BEN ID PW LERİ PERSİADA KULLANICAM. BUNU BELİRTELİM ÖZEL MESAJDA.

ekrntsa.png

Son düzenleme:
Birsürü vardı bende ama 2 ağustosta gelicek event dediler hepsine o zaman girdim :S

Herkesi tuzağa düşürdüler ilk başta 2 sinde olucak bu event dediler herkes girdi o zaman ama event olmadı :S Anca 16sında yaptılar. Üyelik düşünüyorum ama hepsine 2 ağustosta girdim :S

Edit: Ama 5 Nisan-5 Temmuz arası girilmeyen charlar diyor. Eğer öyleyse 2 ağustosta girenler de alabilir hemen bakıyorum şimdi burdan yazarım.

beyler acc verin hadi ya malazgirtte lazım bendeki acc leri denedim olmuyor nedense 3 aylık değil heralde.

Banada spartada kullanılmamış hesap atarsanız sevinirim :)

Geri