• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

16.08.2011 Güncellemesi Geçmişteki Kahramanlar" Pet Uzatma Bugu

3 aylık girilmemiş ve Spartada kullanılmamış id pw varsan verebilir misiniz? Ben hatrladıklarıma girdim ama olmuyor.

1 Tane ıd - paylaşayım teşekküre basın laynn :D

hakkan48
hakkan48 - Deepblue Saturnde kullandı. ( Ümit abi şifreyi değiştirdim istersen bunu kullan )

Böle bişi de bile scammerlık yapanlar var yeşiltimsah göndermeme rahmen vermedi bana account ayıb etti
herkez charla işini bitirdikden sonra birbirine versin 5 lvl yapmak biraz zaman alır o yüzden hemen cıkmazlar chardan ama bekleyin.

aynen yeşilin bana verdigi acc a da girilmiyor acc verene acc verilir :D .

özel msjla id pw werin beyler mayada kullanıorm ben. 26 tanede bende war akamide çarlarımın her serwerda boş sadece mayada kullandım . werene weririm

anlamadım bende bayagı bır ıd-pw var ama ıclerınde char yok ıclerınde char olupta gırmeyenleremı verıyorlar yoksa ıcınde char olmasa bıle accountu olanlara mı??

Geri