• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

16.08.2011 Güncellemesi Geçmişteki Kahramanlar" Pet Uzatma Bugu

Ya anlayamadıgım 1 lvllik çarda oluyomu yoksa 5 lvl mi yapmak mı lazım yada daha yüksek lvl de olması mı lazım.

elimde 2 tane account var malazgirtte kullandım isteyen olursa paylaşabiliriz özelden

----------

bende 2 tane account var malazgirtte kullandım isteyen olursa takas edebiliriz

Herşeyi karşılıklı olarak istiyorsunuz faydalandıktan sonra bizede verin bizde faydalanalım bizde girilmemiş char yok :(

hocam herkes ilk önce kendi petlerinin sürelerini uzatmaya çalışıo sonrasında zaten herkes paylaşır ama daha ilk gün el insaf

Se7en�;1567953' Alıntı:
Bu arkadaşla accont paylaşmanızı tavsiye etmem korumasız olarak verdiğim chara mail koruma atmış bilginiz olsun

Bak bana verdiğin hesabı ben başkalarıylada paylaşıyorum.
Tanımadan yorum atma.

----------

Bu spoilerde başkası ile yazışmam var.

Arkadaşın verdiği ID yi bu kiş ile paylaştım.

YesiLTimsaH' Alıntı:
TochiBonito' Alıntı:
YesiLTimsaH' Alıntı:
TochiBonito' Alıntı:
YesiLTimsaH' Alıntı:
TochiBonito' Alıntı:
YesiLTimsaH' Alıntı:
TochiBonito' Alıntı:
YesiLTimsaH' Alıntı:
TochiBonito' Alıntı:
YesiLTimsaH' Alıntı:
TochiBonito' Alıntı:
YesiLTimsaH' Alıntı:
TochiBonito' Alıntı:
caspianda kullanmalık acc varmı 3 tane acc var

Evet gönderirsen bende göndereyim.

e yuh yani böle bişeyde bile scamlık yapılırmı :s

Yeni geldim. scam deyip durma.

tugrulgs
123456789

tamam cıkarlar simdi dene sen hangisini vermiştim ben sana ya :S başkasına vermedigimi vermiş olmam lazım. ama.

yigitli bişeydi.

tugrul la işim bitti
vacademy002 zxcvbnm2 buyur
YesiLTimsaH' Alıntı:
TochiBonito' Alıntı:
YesiLTimsaH' Alıntı:
TochiBonito' Alıntı:
YesiLTimsaH' Alıntı:
O hesap zaten benim.

varmı acc sende id gönderelim ilk elimizden geçmiş mi diye id zatapot

var. lalalera13

ordamısın??

pardon pcde değildim.
lalalera13
senol159

mezgit35 zarzop23

academyali7 yfh49CwX

ben size üyelikleri verirken kimseyle paylaşmayın sizden sonra şifrelerini değiştiriyorum dedim siz yaptınız konusunda suçlama sadece sizin bildiginiz şifreyi paylaştığınız için suç sizin görünüyor bi accont için kimsenin kalbini kırcak değilim iyi günler.

Bundan sonra accont isteyenler hiçbir bilgilerini değiştirmeyeceğini ve başkasıyla paylaşmayacağını kabul ederek pm atsınlar lütfen ben o charlarla honor point kasıyorum tekrardan accont açmak için uğraştırmayın lütfen

Son düzenleme:
Se7en�;1568066' Alıntı:
ben size üyelikleri verirken kimseyle paylaşmayın sizden sonra şifrelerini değiştiriyorum dedim siz yaptınız konusunda suçlama sadece sizin bildiginiz şifreyi paylaştığınız için suç sizin görünüyor bi accont için kimsenin kalbini kırcak değilim iyi günler.

Bundan sonra accont isteyenler hiçbir bilgilerini değiştirmeyeceğini ve başkasıyla paylaşmayacağını kabul ederek pm atsınlar lütfen ben o charlarla honor point kasıyorum tekrardan accont açmak için uğraştırmayın lütfen

Tamam bana yarım saat sonra değiştiricem dedin fakat kimseye vermyin demedin.

Mercury'de kullanmak için accountu olan varsa bana verebilir mi ? Şimdiden teşekkür ederim :)

içinde çhar yok ama 3 ay girilmemiş 14 tane ıd pw var olur mu ?

bana ıd verene verdigi kada rıd verebilirim sv =aege olmayanlar bana ulaşırsa çook şanşlı olabilirler 2 yıllk var en az

Benm Devilin 10 gün süresi var fakat farklı chara aktarılmıo :S Premium item olmasına ragmen :/

----------

Joymax'in bu bug'u önlemek aracılıgıyla yaptıgı birşey olabilir . :) Aranızda yapan varsa elimde 10 a yakın acc var ^^

gençler acc u kimse mezara götürmicek verin işi biten çıksın işte önümüzde 1 ay var illaki herkes işini görür bak ben paylaştım isteyn diger linkler ebaksın

arkadaşlar konu biraz eski ama bu olay hala devam ediyor mu? ve bi accounta komple 3 ay girilmemesi mi gerekiyor? yoksa mesela eldoradodaki karakterime 30 gün önce girmişim poseidondakine 3 gün önce 60 gün sonra eldoradoda alabiliyor muyum? yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Geri