• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

16.08.2011 Güncellemesi Geçmişteki Kahramanlar" Pet Uzatma Bugu

mrsvalikie vermiyor aynen içinde char olması önemli değil 3 ay girilmemiş acc varsa oluyor bana verirsen acc bende veririm.

yahu verdiqin çarlara qirmio bana werdiqin çara dene öyle konus. adam gibi werene veriorz

kardşm başkası giriyor chara sende beklicen çıkmasını sorna giricen alla alla bu kadar basit seni kandırcaz mı yok ilk sen ver sonra ben veriyim falan char mı takas yapıyorsun ? birazdan bütün accları yayınlıcam zaten cok mu önemli sanki

----------

ne dıyecem nerden alıyorsun char kurduktan sonra?

Even So-Ok dan

hay ya sureklı dc alıyorum tam gırdıgım zaamn dc verıyor hangı charla gırersem gıreyım nasıl cozebılırım :) acil help

333hu.th.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

inanmayan warsa buyursun 250 küsür qün

aynen valikie acc paylşa biraz :S

----------

bu lalaleradada kim varsa çıksın yeter ya :)

arkadasım lalalara senoll werdiqin yanls sitedende baktm tugrul die werdiqin oyunda cıktıgı yok mk. neden weriym bi işime yaramadı. bu yaptklarm benm kendi elimdekilerle yaptıklarım

arkadasım lalalara senoll werdiqin yanls sitedende baktm tugrul die werdiqin oyunda cıktıgı yok mk. neden weriym bi işime yaramadı. bu yaptklarm benm kendi elimdekilerle yaptıklarım

tamam işte senin işini görmüş ver bize bizde yapalım ben tereddüttsüz verdim sana. 1 tane vermek zorundasın hakkımı çalmış olursun yani.

yeşiltimsahın verdigi acc çalışmaktadır valikie ise acc vermemeye diretiyor verse ne olcak sanki herkez faydalansın.

Geri