• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

16 Degre Database

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xLarge09
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xLarge09

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
31 Mar 2011
Puanı
12
Detabase link : 081702012013.rar

Database Alternatif : Multiupload.nl - upload your files to multiple file hosting sites! (uploaded with krmfrnc )

Client link: Files.fm - fast image and document sharing.

Client Alternatif : Multiupload.nl - upload your files to multiple file hosting sites! (uploaded with krmfrnc )

16DG (Set Dahildir.) 0 BUG DATABASE !

Maxigame İtemleri değildir.

Osman&Dizzy&Cemal

16551_323068721141613_490190006_n.jpg

15772_322282331220252_1708198300_n.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Eline sağlık fakat biraz daha ayrıntılı bilgi olsaydı iyi olurdu, db de hiç bir özellik yok sadece 16d mi yoksa arap ırkı falan varmı ? ne nedir diye yani.

16 dg itemleri nasıl dusurecegiz kodları falan varmı bide ne yapmamız lazım tam olarak anlatırsan iyi olur bro ya kendı server dosyalarımızlarmı calısdırıcaz yoksa server dosyalarını verıcekmısın kısaca acıklama yapsan iyi olurdu

editlenebilecek güzel bir database ve client arıyordum tam aradığım şey bu teşekkür ederim :)

Arkadaşlar DB'yi Restore ederken db lerin isimleri BU sekılde orjınal olarak : SRO_VT_ACCOUNT201301021417.bak ' mı kalacak

Yoksa : SRO_VT_ACCOUNT olarak değiştiricekmiyiz ? ve tam olarak ne yapmamız lazım birisi acıklar ise sevinirim Clienti ip input yapmamıza gerek var mı yokmu ? biri tam olarak neler yapacagımızı anlatsın konuyu acan arkadas pek bilgi verememiş cunku.iyi forumlar

NOT :16 dg item kodları ne acaba ? bilen varmı

Sorularımı birisi cevaplarsa cok aydınlatıcı olur benım ıcın tesekkurler Maxigame.

Son düzenleme:
inceleme fırsatım oldu 16 Dg olarak sadece bow mevcut diğerleri 14 dglerin aynısı.

OnLyDie Sana açıklayıcı bir resim atayım benim db ydi bu.

Bu Eu itemler.

hmlmp.jpg

----------

Ch item resimleri...
swordejaiyrqosb.jpg

spearb569aut8kj.jpg

shield7xm8bhpe6i.jpg

glaviekmj1bgzpoh.jpg

bowpa7j83ukfz.jpg

blade0r4ijymveu.jpg

Arkadaslar restoreyı sorunsuz yaptım ip input bile ettim clienti ama bu hatayı alıorm sw sorunsuz onlıne oluyor loaderden giriorm bu hatayı alırom yardım edermısınız sorun nerde acaba

info of data ?
Full Map Jupiter .. add all avatar .. and Arabia New Map ??

arkadaşlar 15 dg item kodunu yazarak cıkarıyosunuz 15 dg sun itemler 16 dg gibi görünüyor denedim..

2-3 Avatar ve 15 DG'lerin yeni görünümü Hariç Birşey yok. Diğer Epvp'deki konudaki Resimlere aldanmayın. :)

Geri