• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

16 Degre Database

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xLarge09
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bnm db de 16 dg ekli bnde konsoldan indirdim ama resim görünmüyor indirdiqimde üstüme taktım char dc yedi bnde cıktım sqlden charlardan itemi sildim qene dc verdi sw kapadım actım acılırken shard refobjchar hatası verdi ne istir anlamadım dbden 16 dg leri kaldırsan düzelirmi kaldırıcam ama kodu ne bilen ppm :D

hmyyt.png
hangi sql yi kullanıyorsun?

hangi sql yi kullanıyorsun?[/QUOTE]

hangi sql yi kullanıyorsun?

Kardesım Sql Den alakası Yok 1 Kere Sql Ye Reset At Sorun Ortadan Kalkacaktır...

----------

Beyler Bence Db Sıkıntılı Hıc Ugrasmayın Bazı Kısılerın Dedıgıne Gore Hem 16 Db Sorunlu Sadece Bow Var Hemde 15 dg 16 Dg dıe bısey yok ortada adamlar 16 dg gorunumlu 15 dg yapmıslar ama tam yapmamıslar Bırısde Almıs hemen paylasmıs Bence Bostan Yere Bozmayın Db lerınızı...

arkadaşlar biri dio sadece bow var fln fln bırakın bu işleri ,:) ya item kodlarına shard refcommon dan bakabilirsin istersende gm konsolunda f3 e bas.

----------

Arkadaşlar DB'yi Restore ederken db lerin isimleri BU sekılde orjınal olarak : SRO_VT_ACCOUNT201301021417.bak ' mı kalacak

Yoksa : SRO_VT_ACCOUNT olarak değiştiricekmiyiz ? ve tam olarak ne yapmamız lazım birisi acıklar ise sevinirim Clienti ip input yapmamıza gerek var mı yokmu ? biri tam olarak neler yapacagımızı anlatsın konuyu acan arkadas pek bilgi verememiş cunku.iyi forumlar

NOT :16 dg item kodları ne acaba ? bilen varmı

Sorularımı birisi cevaplarsa cok aydınlatıcı olur benım ıcın tesekkurler Maxigame.
fark etmez ini lerdeki isim ile sql deki isim aynı olsun ytr :)

Kusura bakmayın fakat 16 dg ıtemlerı sırayla denedıgımde sadece bow calıstı dıgerlerını gıydıgımde oyundan atıyordu. O yuzden sadece bow calısıyor dedım.

Arkadaslar restoreyı sorunsuz yaptım ip input bile ettim clienti ama bu hatayı alıorm sw sorunsuz onlıne oluyor loaderden giriorm bu hatayı alırom yardım edermısınız sorun nerde acaba

Alttaki Media.PK2 editoru kapat :) Yani daha doğrusu Media.PK2 açık olduğu için veriyor bu hatayı kapattığın halde gene devam ederse bilgisayarı yeniden başlat düzelir :)

2-3 Avatar ve 15 DG'lerin yeni görünümü Hariç Birşey yok. Diğer Epvp'deki konudaki Resimlere aldanmayın. :)

:D bildigin casteway filan db yada rango prof olan bi insan ne yapıldını zaten anlar :) hiç indirme geregi duymadım + deniz dedine göre :D adam .bak yani sql uzantısın shell atıyormuş :D adam aşmış kendisini beyler dagılın

DB yi boşverinde arkadaşlar birileri itemleri 16DG ye göre ayıklayıp paylaşırsa güzel bir konu olur, direkt 16DG yi eklemiş oluruz kendi db mize, 2-3 sıkıntım var benim pc de format yemiyor :)
onu halledersem uğraşacam itemleri 16dg olarak eklemeyi kendi db me o zaman belki filesleri paylaşırım, amma benden önce birileri yapar paylaşırsa benide zahmetten kurtarır ve konu onun olur :)

hoTkid abi ben reis skype girmıon hiç skiller hakkında bi bilgi versen bitirdinmİ?

Kardesım Sql Den alakası Yok 1 Kere Sql Ye Reset At Sorun Ortadan Kalkacaktır...

----------

Beyler Bence Db Sıkıntılı Hıc Ugrasmayın Bazı Kısılerın Dedıgıne Gore Hem 16 Db Sorunlu Sadece Bow Var Hemde 15 dg 16 Dg dıe bısey yok ortada adamlar 16 dg gorunumlu 15 dg yapmıslar ama tam yapmamıslar Bırısde Almıs hemen paylasmıs Bence Bostan Yere Bozmayın Db lerınızı...

db 0 bug 16 dg 15 dg yerine eklendi İsteyen 15 dg ekleyip bu itemleri 16 dg yapabilir.

----------

DB yi boşverinde arkadaşlar birileri itemleri 16DG ye göre ayıklayıp paylaşırsa güzel bir konu olur, direkt 16DG yi eklemiş oluruz kendi db mize, 2-3 sıkıntım var benim pc de format yemiyor :)
onu halledersem uğraşacam itemleri 16dg olarak eklemeyi kendi db me o zaman belki filesleri paylaşırım, amma benden önce birileri yapar paylaşırsa benide zahmetten kurtarır ve konu onun olur :)

datadan itemleri çek :) db ve mediadan ufak ayarlar sonra eklersin.

---------
datadan itemleri çek :) db ve mediadan ufak ayarlar sonra eklersin.

@cemalanay
Biliyorum, amma ben yapana kadar başkası yaparsa bende uğraşmadan faydalanmak isterim, ki bir çok kişi bilir bu tür şeylerde genelde öncüyümdür, her ne kadar genelde tartışıldığı yada birileri (bazı modlar) konuları kıskandığı için foruma yansıtmıyorsamda bazen sıkıntılı işlere bulaşıyoruz :)

hoTkid abi ben reis skype girmıon hiç skiller hakkında bi bilgi versen bitirdinmİ?
@byv ( bu nasıl isim:) )
Reis giriyorum hatta arada xantos ile vs karşılaşıyor sohbet ediyoruz, senin ile demekki saatimiz uyuşmuyor bu aralar, Evet skillleri ekledim fakat 1-2 ufak problem var 1-2 skill de , makinamı düzeltince onlara bakacam.

16dg de biraz sıkıntı var bir kaç yeni dressleri giyip cıkardıgında oyundan atıyor ama eline sağlık dostum güzel db :)

Oyun acılırken bir sürü register price hatası veriyor bunlar çok zman alıyor yok mu saglam Refprice ?

price silk hataları

ayrıca

Gameserver Certten çıkmıyor sorunlu sanırım

Son düzenleme:
Geri