• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2.el motor alırken?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Jokzilla
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dediğim gibi yeni kasa alıcaksan CBR250 le basla ancak Keske araba sürmeyi bilseydin cok problem yaşayacaksın ondan dolayı

Ne konuda problem yaşarım mesela en çok vites konusunda heralde? :S

----------

Arkadaş çevremde de var motor kullanan artık göstercekler vitesi vs. :)

Ne konuda problem yaşarım mesela en çok vites konusunda heralde? :S

Debriyaj tabiki senin için en büyük Problem Örnek vereyim bikaç tane Soncuta agresif bi motorsa sahip

Debriyajı hızlı bırakırsan birden atarsan aynı zamanda gaz açıyorsan Muhtemelen motor götünü savurur Biz bunu zevk için yapıyoruz sürekli ama acemiken Muhtemelen yanlışlıkla yapar ve motoru yan yatırırsın Aynı şekilde virajda vites kücültürken birden bırakırsan yine arka lastik kayar ve düşersin Özellikle sen hiç motor tecrüben olmadığı için Racing motorunda Gidon Manevra mesafesi cok düşük oldugu için dönerken motoru yatıp kaldırırken problem yaşıycaksın aklıma gelenler bunlar

Eyvallah dostum yardımlarınız icin tesekkurler.Honda cbr 125 veya 250 alicam en yakin zamanda İnsalllah bakalim.

Bende motor çok istiyorumda Türkiye'de önem vermiyorlar motora :(

Ya ben honda cbr 250 nin 2.ellerine baktimda hep 2011-2012 modelleri var ve 7-9 milyar arasinda mesela cbr 125 e bakiyorum 2007-2008 modelleri bile var bunlarin 2. elleri 3000-4000 falan cbr 250nin 2.elleri bu kadar pahali mi?1-2haftaya alicam mptor cbr 250 2. eller 9000falan ve hep 2011-12model fiyatlar bu sekilde mi ne onerirsiniz?Acil yardimlarinizi bekliyorum.

----------

Yani demek istedigim cbr 250 nin sadece 2011-12 modelimi var yeni oldugundan mi 8-9 bin falan 2.elleri bile?

----------

Cbr 250 nin 2.elleri eger oyleyse cok pahali yeni olsa bile.cbr 125 2.el alirim o zaman onerir misiniz ve hangi yilin cbr 125 i daha guzel 2.el alicam yardim.

Geri