• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2016 Sevgililer günü

CorleonMAFIA

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Nis 2009
Puanı
105
Evet arkadaşlar neler yapıyoruz bugün ? Biz Kerimle MS party yapıyoruz :D [MENTION=46955]CottonCandy[/MENTION]

9 Aylık sevgilimden 3 Gün önce ayrildim Tuttum cafe okadar şey boşa gitti

Ben günah işlemeye raziyim :D Aşk gözü kör ediyor :D

İşlemeye razısın da kardeşim yanması öyle kolay bir şey olsa :pcorn Senin bu konuda bir günahın var ise benim başka konularda vardır belki bilemeyiz insan oğlu kusursuz değildir.. Ama inşaALLAH tövbe edip işi düzeltmek lazımdır ne yapalım :)

Bence sıkıntı bizi seveni sevmediğimizden kaynaklanıyo. Halbuki sevilende sevenini sevse sorun olmaz.(YGS-2012)

İşlemeye razısın da kardeşim yanması öyle kolay bir şey olsa :pcorn Senin bu konuda bir günahın var ise benim başka konularda vardır belki bilemeyiz insan oğlu kusursuz değildir.. Ama inşaALLAH tövbe edip işi düzeltmek lazımdır ne yapalım :)

Amin hocam

- - - Güncellendi - - -

Bence sıkıntı bizi seveni sevmediğimizden kaynaklanıyo. Halbuki sevilende sevenini sevse sorun olmaz.(YGS-2012)

2 Tarafta sevip'de ayrilanlarda var :D

Kısmete bak dicem hiçte kısmet gibi durmuyor. 1 haftadır hatunla bende küstüm dün barışma istediği geldi hiç anlamadım :D

Bİr şarkı ile bu konuya bende giriyim. Millet dışarda şappur şuppur. :D Biz beni beğeneni ben benim beğendiğimde beni beğenmez. :D

Şuan MaxiGame'de bu konuyu okuyup cevap vermek yerine sevgilimin gözlerinin içine bakarak hediyesini vermeyi tercih ederdim ama kader diyelim biz buna. :D

Geri