• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2016 Sevgililer günü

Elin ayağın düzgün,manita bul kendine.
lvnMQJ.jpg

İşte gerçek sevgiliyi bulmuş adam. ÇoKSeviyoruzDeliGibi

Bir takıma olan sevgi ile bir insana olan sevgi farklıdır karşılaştırmak doğru olmaz. Ayrıca takım, parti, grup, dernek vb. şeylere taparcasına değer vermek aptallıktan başka birşey değildir. Dozunda değer vermek gerekir dozunu kaçırınca aptallığa girer. Birileri orda milyonlar kazanırken siz de tribünde, tv başında üstünüzü başınızı yırtın size ne hayrı ve faydası varsa artık.

Galatasaraylıyım ancak 2000 li yıllardan bu yana ne Galatasaray ne de diğer takımların hiç birisi öyle keyif veren adam akıllı bir futbol ortaya koyamıyor. Ülkemizde futbol sadece rant haline gelmiş, insanları sömürüp parayı cebe atıp karşılığında izleme zevki 0 futbol denemeyecek kadar berbat bir oyuna mahkum ediyorlar insanları. Gerçi taraftarlar biraz akıllandılar son 1-2 yıldır Passolig bahanesi ile maçlara giden azaldı ama yine de fanatik çok halen. Keşke hiç kimse gitmese maçlara da şu takımlar akıllarına bi başlarına alsalar. İnsan İngilitere ve İspanya liglerine baktıktan sonra gelip bizim Süper Ligi görünce attan inip eşeğe binmiş gibi hissediyor, futbol kalitesi tam anlamı ile 0. Bu şekilde oynamaya devam edeceklerse Galatasaray da dahil inşallah hepsi batar ve iflas eder, yazık gerçekten, yeter insanları sömürdükleri!

Bir takıma olan sevgi ile bir insana olan sevgi farklıdır karşılaştırmak doğru olmaz. Ayrıca takım, parti, grup, dernek vb. şeylere taparcasına değer vermek aptallıktan başka birşey değildir. Dozunda değer vermek gerekir dozunu kaçırınca aptallığa girer. Birileri orda milyonlar kazanırken siz de tribünde, tv başında üstünüzü başınızı yırtın size ne hayrı ve faydası varsa artık.

Galatasaraylıyım ancak 2000 li yıllardan bu yana ne Galatasaray ne de diğer takımların hiç birisi öyle keyif veren adam akıllı bir futbol ortaya koyamıyor. Ülkemizde futbol sadece rant haline gelmiş, insanları sömürüp parayı cebe atıp karşılığında izleme sevki berbat futbol denemeyecek kadar berbat bir oyuna mahkum ediyorlar insanları. Gerçi seyirciler biraz akıllandılar son 1-2 yıldır Passolig bahanesi ile maçlara giden azaldı ama yine de fanatik çok halen. Keşke hiç kimse gitmese maçlara da şu takımlar akıllarına bi başlarına alsalar. İnsan İngilitere ve İspanya liglerine baktıktan sonra gelip bizim Süper Ligi görünce attan inip eşeğe binmiş gibi hissediyor, futbol kalitesi tam anlamı ile 0. Bu şekilde oynamaya devam edeceklerse Galatasaray da dahil inşallah hepsi batar ve iflas eder, yazık gerçekten, yeter insanları sömürdükleri!

Aşiri Beşiktaş Fanatiği idim Formaya 140 TL Cantaya 70 TL Bileklik kolye bandana 100 tl verdim abi şimdi hiç vermesem diyordum

Galatasaraylıyım ancak 2000 li yıllardan bu yana ne Galatasaray ne de diğer takımların hiç birisi öyle keyif veren adam akıllı bir futbol ortaya koyamıyor. Ülkemizde futbol sadece rant haline gelmiş, insanları sömürüp parayı cebe atıp karşılığında izleme sevki berbat futbol denemeyecek kadar berbat bir oyuna mahkum ediyorlar insanları. Gerçi seyirciler biraz akıllandılar son 1-2 yıldır Passolig bahanesi ile maçlara giden azaldı ama yine de fanatik çok halen. Keşke hiç kimse gitmese maçlara da şu takımlar akıllarına bi başlarına alsalar. İnsan İngilitere ve İspanya liglerine baktıktan sonra gelip bizim Süper Ligi görünce attan inip eşeğe binmiş gibi hissediyor, futbol kalitesi tam anlamı ile 0. Bu şekilde oynamaya devam edeceklerse Galatasaray da dahil inşallah hepsi batar ve iflas eder, yazık gerçekten, yeter insanları sömürdükleri!
Abi niye bu kadar taktın anlamadım :) Ben sadece dalgasına yazmıştım. Maça ÇoKSeviyoruzDeliGibi pankartıyla çıktılar o yüzden onu yazdım. Yoksa delisi değilim katılıyorum sana. Bende Galatasaraylıyım aynı şeyi düşünüyorum. Ancak bunun Galatasaray ile Kocaelispor kısmına gelirsem orda milyon dolarlar dönse bile Kocaelispor'un olayı biraz farklı yine de.

Ümit abi Beşiktaşın maçını izledim bu akşam 6 bin kişi vardı. Ben mesela kayseride okuyorum izmitte olduğum sürece maçlara giderim. Yalnız 10 bine oynuyor Kocaelispor her hafta. Birnevi terapi gibi geliyor bana stres atıyorum. Diğer taraftan 1 buçuk yıldır süperlig maçına gitmiyorum :D

Abi niye bu kadar taktın anlamadım :) Ben sadece dalgasına yazmıştım. Maça ÇoKSeviyoruzDeliGibi pankartıyla çıktılar o yüzden onu yazdım. Yoksa delisi değilim katılıyorum sana. Bende Galatasaraylıyım aynı şeyi düşünüyorum. Ancak bunun Galatasaray ile Kocaelispor kısmına gelirsem orda milyon dolarlar dönse bile Kocaelispor'un olayı biraz farklı yine de.

Ya yok ne takması, senden alıntı yaptığıma bakma genel olarak yazdım ;) İçimden geldi öylesine :)

Geri