• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

3 Tane Kangal 1 Timsah Parçalıyor +21

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Erdo çık git la şu forumdan :D

2 Tane ban hakkımda olsa biriyle seni biriyle kendimi banlarım :D :D

bu benim fikrim benim fikrimden yorumumdan sanane?
o zaman fikrini benim yazdığım mesajıma alıntı yapıp yapmanı istemiyorum ?

----------

Kavga edesi var arkadaşımız çok dolu.

Ergenlik enerjisi herhalde iki gündür gözüme çarpıyor.
ya bu kadar niye sorun oluyor size ben mesajıma alıntı yapmasını istemiyorum gıcık oluyorum ha gözüne çarpıyorsa illa konu altında yok şöyle böyle diye açıklamana gerek yok yolla bana ö.m anlat derdini he bu arada purelove geçen gün tersleyip hakaret ediyorsun şimdide gelip bana neden milleti tersliyorsun deme her konuda bana sataşan hep aynı kişileri görmek zorundamıyım?

o zaman fikrini benim yazdığım mesajıma alıntı yapıp yapmanı istemiyorum ?

----------

ya bu kadar niye sorun oluyor size ben mesajıma alıntı yapmasını istemiyorum gıcık oluyorum ha gözüne çarpıyorsa illa konu altında yok şöyle böyle diye açıklamana gerek yok yolla bana ö.m anlat derdini he bu arada purelove geçen gün tersleyip hakaret ediyorsun şimdide gelip bana neden milleti tersliyorsun deme her konuda bana sataşan hep aynı kişileri görmek zorundamıyım?
böyle bişeyi diyebilmek için önce senin yapmaman gerek farkındaysan sende yapıyosun şuan nasıl yapıcaz şimdi?

----------

kendi gıcık oldugun şeyi başkalarına yapma bizde senin bizim mesajlarımıza alıntı yapmana gıcık oluyoruz.

böyle bişeyi diyebilmek için önce senin yapmaman gerek farkındaysan sende yapıyosun şuan nasıl yapıcaz şimdi?

----------

kendi gıcık oldugun şeyi başkalarına yapma bizde senin bizim mesajlarımıza alıntı yapmana gıcık oluyoruz.
benim mesajlarım konu zaten eğlencesine açılmış birşey ve bende yorumumu yaptım ha senin gibi kıt kafalılar gelip içine etmese daha iyi olacak hep aynı cevap biri dogruyu söyler saf numarası yapar diğeri aynşıtayn der darlandım yazmışsında ben forumda böyle birşey göremiyourum şimdi uzaklaşabilirsin

benim mesajlarım konu zaten eğlencesine açılmış birşey ve bende yorumumu yaptım ha senin gibi kıt kafalılar gelip içine etmese daha iyi olacak hep aynı cevap biri dogruyu söyler saf numarası yapar diğeri aynşıtayn der darlandım yazmışsında ben forumda böyle birşey göremiyourum şimdi uzaklaşabilirsin
bana bak velet bende ciddi bişey yazmadım darlandın yazdım sonunda gülme attım her şeyi ciddiye almican o konuşma içinde sana yapıcagımı ben bilirdimde dua et bütün gece çalıştım yorgunum yatıyorum şimdi sende fazla uzatma yaylan.

bana bak velet bende ciddi bişey yazmadım darlandın yazdım sonunda gülme attım her şeyi ciddiye almican o konuşma içinde sana yapıcagımı ben bilirdimde dua et bütün gece çalıştım yorgunum yatıyorum şimdi sende fazla uzatma yaylan.
düzgün konuş atarlı genç karşında çocuk yok veled felan ne oluyor? haddini bil tanımadığın kişiler hakkında ***** saçma yorum yapma bundan sonra yazıcakların kendine takmıyacağım son yorum bu nokta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri