• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

3 Top (Öneri gerek)

basarsapci

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 May 2010
Puanı
7
Merhaba arkadaşlar. Yine ben, yine hero önerileriniz için bu konuyu açmak istedim :) 6300 e az kaldı. Ben de 6300'e sağlam bir top herosu almak istedim. Yine 3 champ arasında kaldım. 3 champla da önceden oynadım ve üçü de gerçekten çok sağlam. İşte karar vermekte zorlandığım champlar:

Jayce, Fiora, Kha Zix

Sizce hangisini seçmeliyim. Şimdiden teşekkürler.

Neden irelia yok içlerinde !? Hayal kırıklıgına ugradım =((

İçlerinden jayce diyorum bende

Düşünmeden khazix al ben böyle bir op champ görmedim nerfleyeceklerine güçlendiriyorlar bide

khaya nerf geldi zaten bu patchde

Kha’Zix’te yapılan değişiklikler, geliştirmeleri seçerken ona daha geçerli seçenekler sunma amacı taşıyor. Hiçliğin Dikenleri’ni geliştirmenin verdiği yüksek hasar, yüksek dürtme ve büyük işlevsellik diğer geliştirmeleri boşa çıkarıyordu.Artık Hiçliğin Dikenleri taban becerinin parçası olarak yavaşlatma etkisi alıyor; böylece işlevselliği birinci seviyede bile fark ediliyor. Korkularından Beslen’in geliştirilmesi daha önce hedeflerin yalnız kalmasına bağlıydı. Artık hedef yalnız olsun olmasın, işliyor ama yalnız hedeflere karşı daha çok hasar vererek daha güvenilir bir seçim haline geliyor. Ayrıca gizlenme halindeyken Hiçlik Saldırısı’nın hasar indirgemesini arttırarak, bu özelliği daha çekici bir seçim haline getirdik ve ilave işlevselliğini vurguladık.
Korkularından Beslen

• [*=1]Yalnız hedef bonusu artık hasarı %45 arttırıyor
    [*=1]Geliştirme %8 eksik Can hasarı ekliyor (Yalnız hedeflerde daha da arttırılabilir)
Hiçliğin Dikenleri

• [*=1]Artık isabet alan hedefleri 2 saniyeliğin %20 yavaşlatıyor
    [*=1]Mana bedeli 60/70/80/90/100’den 55/60/65/70/75’e düşürüldü
    [*=1]Bonus Saldırı Gücü oranı 0,9’dan 1,0’a çıkarıldı
    [*=1]Geliştirme artık pasif uygulama etkileri tüketmiyor; onun yerine üç kez vuruyor
    [*=1]Artık Zıpla sırasında gerçekleştirilemez
Hiçlik Saldırısı

• [*=1]Gizlenme halindeyken Hasar indirgeme %40’tan %50’ye çıkarıldı
Tam tersi güçlendirildi :)

Neden irelia yok içlerinde !? Hayal kırıklıgına ugradım =((

İçlerinden jayce diyorum bende

İrelia'yı zaten bu 3 champtan birini aldıktan sonra zaten alacağım için dahil etmedim :) Öneri için teşekkürler.

Öneri için teşekkürler :)

Düşünmeden khazix al ben böyle bir op champ görmedim nerfleyeceklerine güçlendiriyorlar bide

Teşekkürler :)

khaya nerf geldi zaten bu patchde

Sadece W su nerflendi, E si hariç gerisi arttırıldı diye biliyorum.

jayce için biraz el antremanı lazım ultisi yok r ye bastığında ranged yada mele olarak değiştiriyosun elindeki balyozumsu aleti. o yüzden biraz el alışkanlığı gerek fakat alışırsan jayce çok iyi hero

jayce için biraz el antremanı lazım ultisi yok r ye bastığında ranged yada mele olarak değiştiriyosun elindeki balyozumsu aleti. o yüzden biraz el alışkanlığı gerek fakat alışırsan jayce çok iyi hero
:D ultisi yok dedigin adamın 8 tane skili var ama 6 sı vuruyor Jaycede proyum sormak istedigin varsa sorabilirsin. ama 1vs1 de pek işe yapmayabilir .fiorayı rahatlıkla ezersin ama kha zix belli olmaz. jaycenin en iyi + sı uzaktan adamı bombalıcan top ile yakında da ittirmesi felan var iyi hero ama karşına bi Vi gelirse seni biçer.

:D ultisi yok dedigin adamın 8 tane skili var ama 6 sı vuruyor Jaycede proyum sormak istedigin varsa sorabilirsin. ama 1vs1 de pek işe yapmayabilir .fiorayı rahatlıkla ezersin ama kha zix belli olmaz. jaycenin en iyi + sı uzaktan adamı bombalıcan top ile yakında da ittirmesi felan var iyi hero ama karşına bi Vi gelirse seni biçer.

Kha zix in counterı jayce olduğundan çok rahat ezersin.

-Jayce almanı öneririm

Jayceyi tek geçerim.Khazix soloda çok pasif kalıyor bence , midde çok çok daha iyi.Fiorada iyi fakat jayce kadar olamaz :) Ayrıca fiora çok sıkar..

Edit:Ha birde khazix nerf yedi.Suan havadayken w atamıyor :F (Aldıkdan sonra anladım , büyük bir hüsran -.-)

Yorumlar için teşekkürler. Jayce'yi çektim çok op gerçekten. 10 maçın 8 i win :) Bir de Kha indirimde diye arkadaş bana Kha attı o da çok op midde denemedim henüz ama eminim çok iyidir :)

bişey dikkatimi çekti kha son patchden sonra evolve olmadan w ile yavaşlatabiliyo

ben ultisi yok kötü demedim eğer dikkatlı okursan r skilinin ne işe yaradığını açıkladım dikkatli oku

Geri