• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TR serverindeki veletlerden kurtulmanın yolları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Yasakani
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bende bu oyunu uzun zaman önce indirmiştim geçenlerde gözüme takıldı bugün tekrar indirdim . Oyuna girdim sohbet kanalına '' Merhaba arkadaşlar , ben yeniyim bilginiz olsun :) '' yazdım , yazmaz olaydım . Çoçugun biri oyunu falan unuttu bana küfrediyor , sanki oyunu doğuştan bilmemiz gerekiyormuş gibi , baktım susacagı yok çıktım bende,bir müddet daha girmiyecem bu olay üzerine :)

Ben X_STaR tanıdın mı :DDDDDDDDDDDD arkadaş oyunu açmıştı bi bakayım dedim bende başlamayı düşünüyorum oyuna da zor gibi ya :D

Beyler aslında benim ''Velet'' şikayetim sizinki gibi değil yani ben adamların ne yaptığına veya hangi champları hangi lane'de aldıklarından şikayetçi değilim
Benim asıl şikayetim
AFK oyuncular
Ranked maçına girerken lobide yapılan picklerde kavga çıkması ''ilk ben dedim'' kelimesi
Ranked maçında istediği lane'i veya heroyu alamayınca trollerim demeleri
Takımla alakaları olmadan davranmaları (daha bugün oldu 4vs5 oynadık ayrıca kule bile almadı)
Counter Pick nedir bilmemeleri
Draft Pick nedir bilmemeleri
Öleceği kesin olduğu halde adam kovalamaları veya eksik takım ile tf girmeleri

Ya adam support ile adc kovalıyor sırf adc'nin 100canı var diye kovalıyor

Bu lol TR oyuncuları oyunu öğrendiğini sanıyor ama hiç birşeyin farkında değiller ne aldıkları itemi neden aldıklarını biliyorlar nede taktik yürütebiliyorlar nede seçilen karakterlerin pasiflerini biliyorlar hadi biliyor diyelim buna göre eşya dizmiyorlar yada aldıkları eşyaların ek özelliklerini bile bilmiyorlar
hepsi klasik 123123 taktiği ile oynuyor tabi bu lolde qwerqwer oluyor :)

Farkındamısınız bilmiyorum .. Türkiye serverindeki herkes ama herkesin ağzındaki laf '' şu veletlerden bıktım , şu veletler yüzünden şu ligdeyim '' ee herkes bu veletlerden bıkmışsa kim bu veletler ? Herkesin ağzında bir laf veletler veletler herkes birbirine velet diyor ek olarak oyunu çok bilmediğini düşünüyorumki insanların nicklerine ve pickledikleri championlara bakara karar veremezsin .. Malphite middeki en iyi championlardandır ki istersen deneyebiliriz .. Yapmanız gereken sadece biraz LCS , OGN , Garena Taiwan , LCS All-star tarzı şeyler izlemek .. Malphite en kral midi oynar .. Twitch dediğimiz championu mide biri alsa anında ona küfür edersiniz ki o championun midde ezemediği champion sayısı çok az kaldıki Froggen'ın twitchi Alex Ich'in Zedini eziyorsa bu durum emin ol böyledir .. Troll diye birşey yoktur arkadaşlar .. Sadece oyundakiler birbiriyle anlaşamadığından olur ki buda yaş düşüklüğü olgunluktan kaynaklı .. Yapacağınız tek şey biraz alttan almak .. Yoksa dikkatli bakarsanız Türkiye serverindeki herkez trollerden şikayetçidir :)

Birazda karakteristlik özelliklere bağlı bu olay ben 14 yaşındayım geçenlerde oyundan birini eklemiştim bir soru sormak için oyun içerisindeki chat kanallarından birinde görmüştüm bu abiyi profilindeki kupa resminin nasıl geldiğini soracaktım, her neyse bu abi rankede girmekten önce benim profile bakmış üst üste 5 6 win vardı ranked beraber girelim falan dedi şansımıza 2 3 oyun troller geldi tfye katılmadı adce ve apc kavga etmekten oyunu verdiler.

Özellikle hazır konuyu bulmuşken bende bir tavsiyemi sizlere söyleyeyim oyundaki bazı vatandaşlar kendileri suçlu olmasına rağmen gelip küfür ederler neden dalmıyorsun gibi örnek vermek gerekirse adc idim karşıdaki adama fark atmıştım minyonda falan farmları salmamak ve level üstünlüğünü korumak için minyon kesiyordum pasif pasif supportum morgana geldi 2 kişinin arasına daldı karşı takımdakilerde yeni gelmişti baseden benim manam %10 hp %70 lerde birşeydi b atacakken oldu bu olay adam kendi öldü diye oyun boyunca minyona ksden tutun küfürüne yapmadığı kalmadı blockladım adamı gidip 30 oyun chat banı yedim üstüne premadelermiş herhalde böyle basit basit olaylardan dolayı tr serveri gelişemiyor bir türlü sadece veledler değil büyüklerdede var suç.

Geri