• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kill for Win takımı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan -FastLane
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bana oyun içi mesaj yazıp sordunuzmu? Özellikle ekleyin oyun içinden sorun diyorum ama pek kimse ilgilenmiyor bu işle sanırım o_O Ciddi olan kişi sorar ne oldu başvurumu değerlendirdinizmi diye bi sormanız lazım kanımca o_O

Arkadaşlar 1. takım tamamlandı solo top oyuncumuzu 2. takıma kaptan olarak gönderebiliriz 2. takıma katılmak isteyenlere başvurular açık
Eğer solo top boş kalırsa 1. takıma solo top oyuncusu katılabilirsiniz

Basvuru yaptim bir sure önce. Hala cevap yok. Cagri cimen
Malesef reddedildin

------------------------------

Arkadaşlar 1. takımımız doldu ve yaş sınırlamasını 17'ye çıkardık bunun sebebi gideceğimiz turnuvalar olursa tek başına yolculuk yapamayacağı ve her istediği sürede pc başında olamayacağı vs..

Sup mu ? yok kardeş ben almayım :D

----------

Arkadaşlar 1. takım tamamlandı solo top oyuncumuzu 2. takıma kaptan olarak gönderebiliriz 2. takıma katılmak isteyenlere başvurular açık
Eğer solo top boş kalırsa 1. takıma solo top oyuncusu katılabilirsiniz

Solo top olarak katılabilirim, ama sup olamam. seyahatlere iznim var turnuvalara katılabiliriz yani şehirden şehire tur felan :D

Sup olarak oynayalım demiş bi arkadaş ben sup bılmıyorum hiç blmıyorum 1 tane 2 tane sup herom var

Geri