• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kill for Win takımı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan -FastLane
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Profile göre eliyoruz demedim lig ve nekadar oynadığı önemli benim için ki lig i bile bazen saymıyorum ben ne kadar zamandır oynadığına ve deneyimine göre oyuncu seçiyorum. Ha son oyunlara gelince doğrudur oturma sürecinde bir takım için olası şeyler bunlar. Bi takımı oturtmak çok sancılıdır bizde bunları yaşıyoruz. Birbirimize güvenmiyoruz ve birbirimizin neler yapabildiğini bilmediğimiz için böyle sorunlar olabiliyor. Bunun dışında benim 2 gün uykusuzluğum ve takımı yönetememiş olmamda şuanda bir etkendir. Çünkü diğer herkes oyun oynarken benim kafamda sponsor anlaşmalarından tutda takım başvuruları, grafikler, tasarımlar,videolar, planlar derken nasıl bi beyin yorgunluğu oluşturduğunu tahmin edebileceğinizi düşünüyorum ki 2 gündürde uyumayınca oyunda 0 durumdaydım yalan söyleyip inkar edemicem. Başvurmayabilirsiniz bı duruma bakarak sizin kararınız. Ama ben bu son oyunlara bakmış olsam şuanda bi sürü kişiyide elemem gerekirdi buda bi gerçek...

Yeni gelecek oyuncuları seçerken en son oynadığı oyunlara göre değil ligine ve ne kadar oyun oynadığına bakıyoruz runelerine vs..
daha yeni yeni takım oturmaya başladığı için deneme maçlarında sorunlar çıkabilir ve bu takımın ne kadar iyi olup olmadığını belli etmez.Teknik sorunlar çıkmıştır,internet kesilmiştir vs. bunu dıştan görüp yorum yapmanız anlamsız

Bende başvuru yaptımda ben şu sıralar gece oynayıp gündüz uyuduğumdan zamanalr eşleşmemiş ama halledilir o diye düşünüyorum.Bakalım :D

Profile göre eliyoruz demedim lig ve nekadar oynadığı önemli benim için ki lig i bile bazen saymıyorum ben ne kadar zamandır oynadığına ve deneyimine göre oyuncu seçiyorum. Ha son oyunlara gelince doğrudur oturma sürecinde bir takım için olası şeyler bunlar. Bi takımı oturtmak çok sancılıdır bizde bunları yaşıyoruz. Birbirimize güvenmiyoruz ve birbirimizin neler yapabildiğini bilmediğimiz için böyle sorunlar olabiliyor. Bunun dışında benim 2 gün uykusuzluğum ve takımı yönetememiş olmamda şuanda bir etkendir. Çünkü diğer herkes oyun oynarken benim kafamda sponsor anlaşmalarından tutda takım başvuruları, grafikler, tasarımlar,videolar, planlar derken nasıl bi beyin yorgunluğu oluşturduğunu tahmin edebileceğinizi düşünüyorum ki 2 gündürde uyumayınca oyunda 0 durumdaydım yalan söyleyip inkar edemicem. Başvurmayabilirsiniz bı duruma bakarak sizin kararınız. Ama ben bu son oyunlara bakmış olsam şuanda bi sürü kişiyide elemem gerekirdi buda bi gerçek...

Ben senin oynayışına laf atmak istemedim. Tr serverındaki durumu bende biliyorum. Onu geçtim bu bi oyun elbet kaybediceksin hep kazanıcak olsan oynamanın anlamı kalmaz zaten. Ben sadece profile bakıp eliyoruz lafına takıldım onu söyledim. Yoksa banane kim nası oynamış napmış :D Size başarılar, istediğiniz herşeyi başarırsınız umarım.

Ben öyle birşey dediğimi hatırlamıyorum işte bende ona takıldım ^^ Hatta söylemediğime eminim çünkü özellikle söyledim bunu "benim için son oyunu bırak ligi bile bazen es geçip ne kadar zamandır oynadığına baktığımı" söylemiştim yanlış hatırlamıyorsam o_O Elbette kaybedicez de şuan ciddi anlamda istediğim gibi gitmiyor. Sağlam bir supportumuzun olmayışı bizi çok kötü etkiliyor.

Arkadaşlar çok kaliteli bir takım olmayı planlıyoruz yani gelen arkadaşlar sürekli olarak gelmeli ve sürekli iletişim halinde olmamız gerekiyor
Gelen arkadaşların profiline bakarak ve deneme maçları yaparak eliyoruz
Şu anlık çok zevkli geçiyo :)

Ben sana söylememiştim zaten :D Sen cevap verince değişti olay

konuya girince gördüğüm; oldukça ciddi ve ileriye dönük bir projeye benziyor. Şahsen okul, iş vs olmasa başvuru yapmak isterdim. Şimdiden bütün takım üyelerine bol eğlenceler & başarılar:)

Başvuru yaptım Nick pr0xXy22 İsim : Berkant yalçın . deneme için oyun atabiliriz kendime güveniyorum :))

Ben orada Profil dedim yaptığı maçlar demedim yani herşeyi en ince ayrıntısına kadar açıklayamam

Zaten yaptığı maçlarda yenmesi veya yenilmesine bakarak adam alınmaz,sen kendine göre yorumlamışsın

O zaman özür dilerim ben yanlış anlamışım diyeceğim ama, profil dediğin başka ne olabilir ? Sihirdar resmi mi ? :D

konuya girince gördüğüm; oldukça ciddi ve ileriye dönük bir projeye benziyor. Şahsen okul, iş vs olmasa başvuru yapmak isterdim. Şimdiden bütün takım üyelerine bol eğlenceler & başarılar:)
blackops2 takımınız olsaydı gelirdim başarılar

Eyvallah şuanlık güzel gidiyor kendimizi çok hızlı geliştiriyoruz hele en son oynadığımız maçların tadına doyulmaz :)

----------

O zaman özür dilerim ben yanlış anlamışım diyeceğim ama, profil dediğin başka ne olabilir ? Sihirdar resmi mi ? :D

Bak yine aynısını yapıyorsun profil deyince sadece karşılaşmalar ve sihirdar resmi yok biz ligine,ne kadar oynadığına,rune dizilimine vs.. bakıyoruz ve deneme maçları da yapıyoruz bu yorumları neden atıyosun anlamıyorum çok gereksiz
yani katılmıcaksan katılmazsın biz çokta üstünüz gelenler kesin ezik olur demiyoruz

@sonberkant
Baktım başvuruna. Ön elemeden geçmişsin. Sup olarak oynamak istersen bu akşam seni bi deniyelim.

PS: Başvuruyu yapanlardan oyun içi eklesin dememin sebebi buydu arkadaşlar. Siz oyun içi ekleyin ki rahatca ulaşıp geri dönebilelim size. Bu yüzden beni yada serdar ı mutlaka ekleyip sorun. Yazmaktan çekinmeyin üşenmeyin.

O zaman soyle yaklasiyim olaya. Bizim bir takimimiz var cok sik giremiyoruz. Eger siz cogu zaman online olucak bir takimsaniz, toplandigimiz da antrenman maci yapabiliriz !?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

Geri