• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

5 Ay Sonra Sahibini Gören Türk Çoban Köpeği

Teyzemin köpek disiplinine hastayım onlarda bi köpek var çok yaramaz her şeye atlıya zıplıyo felan bir gün teyzem bunu hortumla dövmüş o günden sonra hayvan teyzemi gördüğü an kaçıyor :D :D

Teyzen hata yapmış. Köpeklere asla el kaldırma. Bilinçaltında korkak olur. Bu yararlı değil. Köpeğim hafifçe ısırmayı çok severdi. Sertleşmediği sürece birşey demiyordum ben. Ama babam bir keresinde köpekle oynarken köpek onu ısırıyormuş gibi yapıyordu. Babam gerçekten ısırcak sanıp köpeğe vurdu. Ondan sonra köpeğin kafa gitti. Babamı ne zaman görse gerçek anlamda ısırmaya çalışıyor. Bir keresinde babam bahçedeyken köpeğe yaklaştı. O anda benim kerata babamın bacağını deldi. :pispis Kangal köpeği bu. Tekrar diyorum özgürlüğe çok düşkünlerdir kendilerini zirvede hissetmek isterler. Bu yüzden aslan, kurt gibi hayvanlarla rahat dövüşürler. Benimki de babam el kaldırdıktan sonra birdaha yüz vermedi babama. Ne zaman yaklaşsa kuduruyordu :D

Teyzen hata yapmış. Köpeklere asla el kaldırma. Bilinçaltında korkak olur. Bu yararlı değil. Köpeğim hafifçe ısırmayı çok severdi. Sertleşmediği sürece birşey demiyordum ben. Ama babam bir keresinde köpekle oynarken köpek onu ısırıyormuş gibi yapıyordu. Babam gerçekten ısırcak sanıp köpeğe vurdu. Ondan sonra köpeğin kafa gitti. Babamı ne zaman görse gerçek anlamda ısırmaya çalışıyor. Bir keresinde babam bahçedeyken köpeğe yaklaştı. O anda benim kerata babamın bacağını deldi. :pispis Kangal köpeği bu. Tekrar diyorum özgürlüğe çok düşkünlerdir kendilerini zirvede hissetmek isterler. Bu yüzden aslan, kurt gibi hayvanlarla rahat dövüşürler. Benimki de babam el kaldırdıktan sonra birdaha yüz vermedi babama. Ne zaman yaklaşsa kuduruyordu :D
Sivas kangalı değildi zaten kırma türü bir şeydi ama çok tavuk boğuyordu o yüzden vurdu :D

Geri