• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

7 ekim doğum günüm :)

Vaaaaaay orayı görmedim helal olsun abi.

Ben unuturumda sonradan aklıma gelir büyük ihtimal yani şöyle elime 50 milyon dolar para geçmiş gider 10 milyonu karı kız pavyon kumar içki her bi b*ku yerim sonra cami yaptırırım hayır işlerim gerisini faize atar arkadaşlarımla takılırım :D

ITnnFRB.png

Görüldü yazısı gitmesin diye tıklamadım bile :haha

Dogum günün kutlu olsun ailen ve sevdiklerinle nice mutlu senelere k.bakma forumda pek kimseyi tanimiyorum ismini söyleyerek kutlamak gelirdi icimden ama yavas yavas oturcak zamanla :D

Dogum günün kutlu olsun ailen ve sevdiklerinle nice mutlu senelere k.bakma forumda pek kimseyi tanimiyorum ismini söyleyerek kutlamak gelirdi icimden ama yavas yavas oturcak zamanla :D

Eyvallah teşekkür ederim :D Yok nedemek kafana göre takıl ben pek takılmam erdo de erdeniz de koko de kakao de işsiz de hiç sıkıntı değil :D

Face'de kutladık ama birde buradada kutlayalım. Doğum günün kutlu olsun Erdo. :)

Odessa sakın kakao deme. Sonra El Mejorla kavga ediyoruz ve bu çocuk(erdo) mutlu oluyor bu kavgalardan. :D

Son düzenleme:
Erdo doğum günün kutlu olsun. :D Doğum günü pastanı yapmışsındır umarım :D

Edit: Erdo doğum günü müziğin bu olsun :D

Son düzenleme:
dogum gunun kutlu olsun la iyi ki dogdun nice mutlu yıllara :D

Geri