• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

700 Liralık Kulaklığı 69.99 Dolara alma keyf xd

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrCaner

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ara 2011
Puanı
171
allah razı olsun amazon kargo parasınıda almadın ya helal sana :D

Rcu4m0A.png

69.99 dolar 160 lira yapıyor tamı tamına ve amazonun canlı desteği inanılmaz derecede olumlu :)

Son düzenleme:
ne istiyosan search kısmına yaz işte la :D orta seviye ingilizcen olursa hiç bi sorun yaşamazsın

Kulaklık gerçekten o paraya değerse söyle bende alıcam :) 700 lira zaten uçuk da 150 lira da az değil hani. Akrabaların telefonlarından kullanmadığı kulaklıkları ala ala bıktım iyi birşey bana da lazım :).

Kulaklık gerçekten o paraya değerse söyle bende alıcam :) 700 lira zaten uçuk da 150 lira da az değil hani. Akrabaların telefonlarından kullanmadığı kulaklıkları ala ala bıktım iyi birşey bana da lazım :).
logitech nasıl değmesin ? kötü yorum görmedim ben bu arada fiyatıda arttı :) 120 dolar şuan

Son düzenleme:
logitech nasıl değmesin ? kötü yorum görmedim ben bu arada fiyatıda arttı :) 120 dolar şuan
logitech 5+1 var bende 350 dolara almıştım amazondan yine baya da memnunum da kulaklık konusunda emin değilim o kadar çok para versem mi vermesem mi diye :)

Güle güle kullan. 400 liralık SSD amazonda 225 TL'ye felan geliyor.

ekran kartlarına baktım bende burdan 750 liralık ekran kartı 200 dolar sanırım 400 lira falan yapıyor

Kac günde geldi caner ?
Kapıda ödeme seçeneği var mı yoktur sanırım ??

Kac günde geldi caner ?
Kapıda ödeme seçeneği var mı yoktur sanırım ??
öyle bi seçenek yok verdiğim kargo aslında yavaştı 9 16 gün arasında gelmesi lazım. fakat çok sorun yaşadım kredi kartlarıyla o yüzden hızlı kargoya döndürdüler ekstra bir ücret almadılar

öyle bi seçenek yok verdiğim kargo aslında yavaştı 9 16 gün arasında gelmesi lazım. fakat çok sorun yaşadım kredi kartlarıyla o yüzden hızlı kargoya döndürdüler ekstra bir ücret almadılar

Türkiye'ye gelirken devlet ekstradan bir şey sokuyor(ekliyor) mu?

Örneğin 500 TL'lik ekran kartı orada 200 TL diyelim 200 TL'ye mi gelir bana?

Geri