• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

700 Liralık Kulaklığı 69.99 Dolara alma keyf xd

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
zar zor aldım sana nasıl ısmarlıyam la :D indirimden çıktı zaten :D

forever mı izliyon kenks :D

Yok la nerden çıktı :D Basket kupon yapayım belki bunu alırım o zaman;
119345200_tn24_0.jpg

kanki 12metre alanı var benim aldığımın :D evde halay çekerek müzik dinleyebilirim kulaklıkla xd zaten spor için aldım barfiks cekmek için taa salona gidiyodum şimdi gitsemde bişey olmaz xd

caner bide birşey sorcam sıkıntı olmaz dimi bu siteden ? Senin aldığın ürün gelirse burdan paylaş sorunsuz yerse ben bayağı alışveriş yaparım ileride parfümler falanda varmış kısacası herşey var :D

olmaz bana göre ama alışverişden önce baya arastır amazon rehberini, kulaklık geldiğinde söylerim

bu siteden telefon alsam gümrükte falan sıkıntı yaşarmı ?

Peki ben bir kulaklık istiyorum fiyatı 61 dolar fiyatı acaba sorun yaşarmıyım nasıl alcam bide kredi kartıylamı ininalla oluyormu?

ininial oluyor gümrükte takılma olmaz fakat kargo ücreti yavaş seçin hizlisi çok pahalı ayrıca chatten konusun kargo parasını düşürmeye çalışın biraz

ininial oluyor gümrükte takılma olmaz fakat kargo ücreti yavaş seçin hizlisi çok pahalı ayrıca chatten konusun kargo parasını düşürmeye çalışın biraz
Kimle konuşçamki bende kulaklık alcam baya ucuza geliyorda burda 310 tl falan amazonda 130tlye geliyor.ve hangi havalimanına geliyor türkçemi konuşçam o chattan

Kimle konuşçamki bende kulaklık alcam baya ucuza geliyorda burda 310 tl falan amazonda 130tlye geliyor.ve hangi havalimanına geliyor türkçemi konuşçam o chattan

ingilizcen yoksa konuşamazsın . kargo evine kadar geliyor . kargo fiyatina baktın mı kaç lira ?

----------

Aldığın ürüne bağlı.Cep telefonu alırsan takılır kalır gümrükte.Üstünü ödeyerek alabilirsin ancak.Ama satıcıyla aran iyi olursa onunda üstesinde gelme taktikleri var tabii :D

o taktiği açıkla bizde bilelim la :D öyle bişey yok benim bildiğim xd

Geri