• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

8/8 Chinese Party Sistemi [AYRINTILI REHBER]

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344

nc11tl.jpg

8/8 CHİNESE PARTY SİSTEMİ [AYRINTILI REHBER]

İlk olarak Partyimizde bulunması gereken buildlerimizi yazıyorum.

1-) Bow. * (Pacheon / Fire / Light) * -{Full Str}-
2-)
Bow. * (Pacheon / Fire / Light) * -{Full Str}-
3-)
Glavie * (Heuksal / Fire / Force) * -{Full Str}-
4-)
Nuker * (Heuksal / Light / Fire) * -{Full İnt}-
5-)
Nuker * (Heuksal / Fire / Light ) * -{Full İnt}-
6-)
Nuker * (Heuksal / Light / Cold) * -{Full İnt}-
7-)
Nuker * (Light / Fire / Cold) * -{Full İnt}-
8-)
Nuker. * ( Bicheon / Fire / Cold) * -{Full İnt}-

BOW' LARIN GÖREVLERİ

1.Bow Lure yapmak ile görevli. Slotun çevresinde fakat uzaktaki bowları çekicek ve kasma alanına getiricek. Lure yi bir vuruşta 3-4 moba seken skill ile yapmanız iyi olur ismi aklımda değil ama anladınız siz onu. :D2.Bow Attack yapabilir ama bana kalırsa oda lure yapsın sebebini aşağıda açıklıyıcağım.
FORCE GLAVİE'NİN GÖREVİ
Force Glavie Partye hem yüksek attackları ile attacker olur. Hem Str ve ön safta dalması sebebi ile partye tank olur.Hemde Force skilli ile Partynin res veren karakteri olur, (Gerçi ölen olmaz :D) Forcedeki debuffları moba atar ve Forcedeki Teraphy yani çember diye adlandırdığımız skilli atarak daha az mana pot ve heal pot harcamasına olanak sağlar.

NUKER'İN GÖREVLERİ

1.Nuker Bildiğiniz gibi attack yapıcak.2Nukerde attack yapıcak.3. Nukerde attack olucak4.Nukerde attack olucak. 5. Nukerde attack olucak.
Buarada Nukerlerin buildlerine siz karar verebilirsiniz.Ben sadece tercihlerimi yazdım.Heuksal yerine bicheon olsada olurr.Bicheon yerine heuksal olsada olur veya Coldmu Lightmi Firemi olucağınada sizler karar verebilirsiniz.Sadece ben tercihimi yaptım ben böyle bir party kursam bunları uygulardım şahsen. :D
2.Açıklamam 2Bow ile lure yapmamızın sebebi zaten 6tane attackerimiz var.2side lure yapsınki party hızlı kasılsın Teraphy skillinin içinde kastırmaya çalışın charları.Buda çok lure yaparsanız meydana gelir.Nukerlerin rangesini 15 yapın bence hep oraya mobları çekin Teraphy skillinin içinde kasmaları party için iyi olur. Fakat bu durumda çok iyi lure yapmanız gerekir.

Forum adına 2. rehberimide yapmış bulunmaktayım inşallah beğenirsiniz. :)

Son düzenleme:
Bowlar için mbot lazım :D lure script çizmek yararlı olur aksi takdirde lure yalan olur :D Ama ilgimi çekti 8 tane ch çar açasım geldi hani.

Yarında 5Eu 3Ch party 5Ch 3eu party ve 6Ch 2Eu party rehberi yapıcağım bir konu altında :D

----------

bowdaki skilli bota nasıl ayarlıcaz lure için :D

Valla bilemem ben taktiği verdim. :D :D Normalde öyle olması lazımda işte bot benim sözümü dinlermi onu bilemicem :D

----------

Nukerlerın gorevlerı guzelmıs :D

Hehehe :D Yazıp yazmama arasında kalmıştım Nukeri.Hepsi attack yazsam güzel durmazdı.Böyle daha iyi oldu. :D

İlk olarak Partyimizde bulunması gereken buildlerimizi yazıyorum.

1-) Bow. * (Pacheon / Fire / Light) * -{Full Str}-
2-)
Bow. * (Pacheon / Fire / Light) * -{Full Str}-
3-)
Glavie * (Heuksal / Fire / Force) * -{Full Str}-
4-)
Nuker * (Heuksal / Light / Fire) * -{Full İnt}-
5-)
Nuker * (Heuksal / Fire / Light ) * -{Full İnt}-
6-)
Nuker * (Heuksal / Light / Cold) * -{Full İnt}-
7-)
Nuker * (Light / Fire / Cold) * -{Full İnt}-
8-)
Nuker. * ( Bicheon / Fire / Cold) * -{Full İnt}-

BOW' LARIN GÖREVLERİ

1.Bow Lure yapmak ile görevli. Slotun çevresinde fakat uzaktaki bowları çekicek ve kasma alanına getiricek. Lure yi bir vuruşta 3-4 moba seken skill ile yapmanız iyi olur ismi aklımda değil ama anladınız siz onu. :D2.Bow Attack yapabilir ama bana kalırsa oda lure yapsın sebebini aşağıda açıklıyıcağım.
FORCE GLAVİE'NİN GÖREVİ
Force Glavie Partye hem yüksek attackları ile attacker olur. Hem Str ve ön safta dalması sebebi ile partye tank olur.Hemde Force skilli ile Partynin res veren karakteri olur, (Gerçi ölen olmaz :D) Forcedeki debuffları moba atar ve Forcedeki Teraphy yani çember diye adlandırdığımız skilli atarak daha az mana pot ve heal pot harcamasına olanak sağlar.

NUKER'İN GÖREVLERİ

1.Nuker Bildiğiniz gibi attack yapıcak.2Nukerde attack yapıcak.3. Nukerde attack olucak4.Nukerde attack olucak. 5. Nukerde attack olucak.
Buarada Nukerlerin buildlerine siz karar verebilirsiniz.Ben sadece tercihlerimi yazdım.Heuksal yerine bicheon olsada olurr.Bicheon yerine heuksal olsada olur veya Coldmu Lightmi Firemi olucağınada sizler karar verebilirsiniz.Sadece ben tercihimi yaptım ben böyle bir party kursam bunları uygulardım şahsen. :D
2.Açıklamam 2Bow ile lure yapmamızın sebebi zaten 6tane attackerimiz var.2side lure yapsınki party hızlı kasılsın Teraphy skillinin içinde kastırmaya çalışın charları.Buda çok lure yaparsanız meydana gelir.Nukerlerin rangesini 15 yapın bence hep oraya mobları çekin Teraphy skillinin içinde kasmaları party için iyi olur. Fakat bu durumda çok iyi lure yapmanız gerekir.

Forum adına 2. rehberimide yapmış bulunmaktayım inşallah beğenirsiniz. :)
Zaten 8/8 eu pt lerine gıcık oluyordum.Bizi almıyolar diye.İşte sağlam pt asıl budur.İyi oldu bu rehberi yaptığın.:D:D:D:D

2.Rehberi yaptım Eu-Ch party karışımı onaylanınca bakarsın oda çok iyi hem Eular hem Ch'ler beraberce kasabilir :D

İlla chin parti de eu car olmucak diye birşey yok 6 chin 2 eu koyun partiye .Eu karakterler ne mi olacak ?

1. BARD/CLERİC 400 K SP KASIN HEALİNG VS BUFLARI ALIN
2. WARİOR CLERİC İNT STR BUFU WARİOR ANTİ TANK BUFU :D

UyguLayın kazanırsınız yanlız bu partiye sakın full int spear sokmayın : ) gerisi neyi sokarsanız sokun chin carlardan hadi kolay gelsin

İlla chin parti de eu car olmucak diye birşey yok 6 chin 2 eu koyun partiye .Eu karakterler ne mi olacak ?

1. BARD/CLERİC 400 K SP KASIN HEALİNG VS BUFLARI ALIN
2. WARİOR CLERİC İNT STR BUFU WARİOR ANTİ TANK BUFU :D

UyguLayın kazanırsınız yanlız bu partiye sakın full int spear sokmayın : ) gerisi neyi sokarsanız sokun chin carlardan hadi kolay gelsin

İstersen bak şu rehbere :D https://www.maxigamerz.com/f337/en-genis-kapsamli-8-8-europe-chinese-party-149520/

Lure için bowlar yerine warriorlar da kullanılabilir bence karma bi party olur ama daha faydalı olur ayrıca cleric olarak yan build kullanırsak hp potta basma gereksinimi olmaz

Kusura bakmayında, forumlarda milletin charları için build tavsiyesi verirken bütün strlere cold/force olun deniliyo, burda fantazi futbol yapar gibi ch pt şeki önermişinz. Serverlarda bu kadar ince eleyip sık dokuyup böyle cımbızla seçilmiş gibi charları nasıl bulacaksınız, buldunuz nasıl pt yaptıracaksınız bu adamlar. Varsayımsal olarak kağıt üstünde güzel, gerçekte kolay kolay hayata geçicek iş değil. Bowlar cold, gelme mi diyeceksin adamlara, nukerları türüne bakıcan o olsun bu olmasın şu olsun mu diyecen?

Eu pt kurarken bulacağın charların çoğu bi şekilde işe yarıyo, 4. wiz bulamıyosun onun yerine warlock alıyorsun, yada 2. bi warior alıyorsun, duruma göre uydurabiliyorsun. Çinliler 9d nin ortalarından sonra ne zaman pt yapar olmuşta bu şekilde pt yapıcaklar. 8d de neydi "sa, general pt varmı" aradan 10sn geçer "k thx afk". 11d de nerde gördünüz adam gibi sürekli kasan çin pt ? Millet globalle adam arıyo da, öyle böyle herkez tek kasıyo yine.

Kusura bakmayında, forumlarda milletin charları için build tavsiyesi verirken bütün strlere cold/force olun deniliyo, burda fantazi futbol yapar gibi ch pt şeki önermişinz. Serverlarda bu kadar ince eleyip sık dokuyup böyle cımbızla seçilmiş gibi charları nasıl bulacaksınız, buldunuz nasıl pt yaptıracaksınız bu adamlar. Varsayımsal olarak kağıt üstünde güzel, gerçekte kolay kolay hayata geçicek iş değil. Bowlar cold, gelme mi diyeceksin adamlara, nukerları türüne bakıcan o olsun bu olmasın şu olsun mu diyecen?

Eu pt kurarken bulacağın charların çoğu bi şekilde işe yarıyo, 4. wiz bulamıyosun onun yerine warlock alıyorsun, yada 2. bi warior alıyorsun, duruma göre uydurabiliyorsun. Çinliler 9d nin ortalarından sonra ne zaman pt yapar olmuşta bu şekilde pt yapıcaklar. 8d de neydi "sa, general pt varmı" aradan 10sn geçer "k thx afk". 11d de nerde gördünüz adam gibi sürekli kasan çin pt ? Millet globalle adam arıyo da, öyle böyle herkez tek kasıyo yine.

Kendin ptyi kurar sorunu halledersin :)

Geri