• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

8/8 Chinese Party Sistemi [AYRINTILI REHBER]

Kusura bakmayında, forumlarda milletin charları için build tavsiyesi verirken bütün strlere cold/force olun deniliyo, burda fantazi futbol yapar gibi ch pt şeki önermişinz. Serverlarda bu kadar ince eleyip sık dokuyup böyle cımbızla seçilmiş gibi charları nasıl bulacaksınız, buldunuz nasıl pt yaptıracaksınız bu adamlar. Varsayımsal olarak kağıt üstünde güzel, gerçekte kolay kolay hayata geçicek iş değil. Bowlar cold, gelme mi diyeceksin adamlara, nukerları türüne bakıcan o olsun bu olmasın şu olsun mu diyecen?

Eu pt kurarken bulacağın charların çoğu bi şekilde işe yarıyo, 4. wiz bulamıyosun onun yerine warlock alıyorsun, yada 2. bi warior alıyorsun, duruma göre uydurabiliyorsun. Çinliler 9d nin ortalarından sonra ne zaman pt yapar olmuşta bu şekilde pt yapıcaklar. 8d de neydi "sa, general pt varmı" aradan 10sn geçer "k thx afk". 11d de nerde gördünüz adam gibi sürekli kasan çin pt ? Millet globalle adam arıyo da, öyle böyle herkez tek kasıyo yine.

Artık kendi partyni kurmak moda olduğu için en iyi şekilde kasılacakları yazdım.Yoksa yapıcak bişey yok ama bu party bana göre en hızlı kasan full chinese partydir işte.

Arkadaşlar Neden Chin Charlarınızı Pt Kasıyorsunuz Anlamıyrum Benim Kendi Eu Pt Var Bir Ara Bir Charım Boşta Kaldı Onu LTP Ye Saldım Görev Yaptırdım 109larda Eu Pt Kadar Olmasada Exp Güzel Kasılıyor En Azından Kafan Rahat Sal Bota Yok Pt Bozuldu Yok Öyle Oldu Yok Böyle Oldu Diye Bir Durum Yok Ben Sırf Eu Ptde Dertlerinden(buff ona ver buna ver pt bozuldu falan) Kendi Pt Mi Yaptım :jil:

Arkadaşlar Neden Chin Charlarınızı Pt Kasıyorsunuz Anlamıyrum Benim Kendi Eu Pt Var Bir Ara Bir Charım Boşta Kaldı Onu LTP Ye Saldım Görev Yaptırdım 109larda Eu Pt Kadar Olmasada Exp Güzel Kasılıyor En Azından Kafan Rahat Sal Bota Yok Pt Bozuldu Yok Öyle Oldu Yok Böyle Oldu Diye Bir Durum Yok Ben Sırf Eu Ptde Dertlerinden(buff ona ver buna ver pt bozuldu falan) Kendi Pt Mi Yaptım :jil:

LTP kasmak ile Partyle kasmak arasında dağlarca fark var.Chineselerde Europe Partylere alınmadığına göre aralarında party kurup kasabilirler oldukçada seri olurlar.

Dayanıklılık olarak evet.Blader daha dayanıklı kalkanı sayesinde.Fakat Glavierinde Pasif skillindeki Hp ile canı artıyor.Zaten Glavier de yatmaz Bladerde yatmaz.Niye daha az attackı tercih etsinlerki?
blader daha iyi neden? çünkü bladerin def fazla + block + reinforce fazla çünkü ağer charınız setli ise glaviedeki can farkını biraz kapatabiliyoz nasılmı ? kalkan 7 str 7 int verir 7 str de iyi hp eder bide def var sonuç olarak blader daha iyi tank ama attackta tartışmaya gerek yok

glavie de olabilir blader da yeni gelen skillerle hemen hemen aynı vuruyoruz. ha arkadaş glaviedir gelsin. blader gelmesin demek olmaz en fazla 1k oynayan damage farkı yüzünden blader kırılmaz. neyse işin şakası bu ben bladerım ltpde kasılırım kd yaparım kimse laf etmez. bence de blader gereksiz. ama blader daha fazla debuff atıyor :hsml:

kardeşim bu pt sistemini kurdum yanlız + üzeri kaçta kasam misal 50 yse nereye koymamı önerin

Geri