• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

8 Mükemmel Oyun 10 TL BF3 - Crysis 2 - Medal of Honor - Dead Space - Mirror's Edge

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AlperJk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AlperJk

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
20
Şu paketten sonra bir kişi de şu oyunları korsan oynamaya çalışırsa daha diyecek laf bulamam sanırım :) Şu oyunlardan hiçbirine en ufak bir kulp bile bulamazsınız. Hepsi harika ve AAA kalitede yapımlar!

4.58$'dan fazla ödeyerek (mesela 4.59 $ gibi) hepsini alabiliyorsunuz. Oyunlar Origin hesabınıza ekleniyor.

Satın almak için: https://www.humblebundle.com/

Ödeme seçenekleri: PayPal (Kredi Kartı), Google Wallet, BitCoin

Dead Space™

Burnout™ Paradise: The Ultimate Box

Crysis® 2 Maximum Edition

Mirror's Edge

Dead Space™ 3

Medal of Honor™

Battlefield 3™

The Sims™ 3+ Starter Pack

Alıntıdır! Konu Technopat forumdan Recep BALTAŞ'a Aittir Bilgilendirme amaçlı buradan paylaşılmıştır.

Paypal dene :)

Sırf BF 3 için alınır valla 5$ yapsan 10 tl hiç bişi

daha 13 gün süresi var her geçen gün fiyat biraz biraz artıcak ama fazla değil 10 cent 20 cent gibi
hiçbişi tabi hem yardım amaçlı bu o yüzden alıyorum ama paypalda kredi kartını kabul etmiyoki bu karttan atmden para çekiyon bide alışveriş yapıyon online kabul etmiyor nasıl yapabilirim sence :D

Alacaklara yardımcı olabilirim kredi kartıyla

Şaka yaptım dx

hiçbişi tabi hem yardım amaçlı bu o yüzden alıyorum ama paypalda kredi kartını kabul etmiyoki bu karttan atmden para çekiyon bide alışveriş yapıyon online kabul etmiyor nasıl yapabilirim sence :D

Sanırım senini banka hesap kartı. Kredi kartı olması lazım

----------

aha google walletten oldu :D

Aldıktan sonra mailine bi link atıyolar mail gelmediyse humblebundle sitesinde My Account kısmına gir en altta Bundles var onun altında Humble Origin Bundle yazıyo ona ıkla keyleri alabiliceğin sayfaya yönlendirilirsin. sonra origin e girip programı indirdikten sonra yada internet sitesi üzerinden oyunları hesabına ekleyebilirsin.

t7a9.png

Sanırım senini banka hesap kartı. Kredi kartı olması lazım

----------

Aldıktan sonra mailine bi link atıyolar mail gelmediyse humblebundle sitesinde My Account kısmına gir en altta Bundles var onun altında Humble Origin Bundle yazıyo ona ıkla keyleri alabiliceğin sayfaya yönlendirilirsin. sonra origin e girip programı indirdikten sonra yada internet sitesi üzerinden oyunları hesabına ekleyebilirsin.

t7a9.png

Thanks for supporting the Humble Bundle! Please check your email for more information.
While you are waiting for Google Checkout to process the transaction, please consider spreading the word!

bunlar yazıyor bekliyorum hala

----------

kodlar geldi şimdide origin yavaş

Ya beyler biri yardım edebilir mi acaba? Tek tek resimli böyle bir rehber şeklinde gösterseniz çok memnun olucam. Kredi kartı ile almak istiyorum.

her 30 dakikada bir fiyat 0.01 artıyor arkadaşlar bilginize ben 4.51 $ a aldım 3 er tane fakat şuan 4.69 $ olmuş.

Ya beyler biri yardım edebilir mi acaba? Tek tek resimli böyle bir rehber şeklinde gösterseniz çok memnun olucam. Kredi kartı ile almak istiyorum.

paypal ile mi almayı düşünüyorsunuz ?

Son düzenleme:
Çok iyi olurdu fakat annemler şuan uyuyor. Kredi kartını yarın sabah alabilirim :( (Paypala yeni üye olucam) Sen yinede göster istersen diğer ayarları ben onu hallederim.

öncelikle paypal ilk aktifleştirmede 3 TL kesiyor bilginize bu parayı paypal bakiyenize ekliyor.Origin ve Steam hesabınız yoksa açtıktan sonra humblebundle sitesinden 1 numaralı aşamada ne kadar bağış yapmak istiyorsanız o rakamı giriyorsunuz bu kısımda 2 defa kontrol etmenizde yarar var bir yanlışlık olmaması açısından 2.kısımda yaptığınız ödemenin hangi vakıflara bağışlanacağını seçebiliyorsunuz isterseniz ellemeyebilirsiniz.3. kısımda mail adresini yazıyorsunuz 4.kısım hediye gönderimi için işaretlemiyoruz.son aşamada
paypal butonuna tıklayarak ödemeyi gerçekleştiriyoruz.sonra sizi humble bundle sayfasına atacaktır your order is ready click here yazısına tıklıyorsunuz size bir url gösteren sayfa daha açılıyor onada tıklayınca kodlara erişebileceğiniz sayfa açılıyor oradan kodları alıp aktifleştiriyorsunuz.

Originden keyleri girmek için : https://help.ea.com/article/how-do-i-redeem-the-humble-origin-bundle

Steamden keyleri girmek için : https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=5414-TFBN-1352

BF3 multi dahil mi ?
1 ay sonra BF4 çıkacak.

BF 3 ün fiyatı şuan Vatanbilgisayar'da 101 TL PlayStore da 60,00TL (%38 indirimli) burada 10 tl ye 8 tane oyun almış oluyosun :)

Daha oyunu indiremedim ttnet sağolsun AKK bitti 300 kb/s le 20 gb oyun indiriyoruz :)

Oyun indikten sonra buradan yazarım ama 10 TL ye bu kadar oyuna orjinal olarak sahip olmakda yeterli bence Medal of Honor da multi var onu biliyorum steamda indirirken görmüştüm ama Originde bu detay yazmıyo. Büyük ihtimalle vardır diye düşünüyorum sonuçta orjinal oyun almış oluyoruz. yoksada ayıp ederler :)

Geri