• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

8 Mükemmel Oyun 10 TL BF3 - Crysis 2 - Medal of Honor - Dead Space - Mirror's Edge

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AlperJk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
benim bf3 yeni indi anca onu indirebildim bu hızla :D

----------

bf3 multi az önce oynadım

BF3 multi dahil mi ?
1 ay sonra BF4 çıkacak.

hocam 10 tl ye bf4 ün olmasını beklemiyordunuz heralde firma bf4 çıkacağı için zaten humble bundle a fiyatı böyle bir rakamdan vermiş durumda zaten listede dead space 3 hariç
ondan sonra duyurulan veya çıkan oyun var

bu arada fiyat 4.74 $ oldu

hocam 10 tl ye bf4 ün olmasını beklemiyordunuz heralde firma bf4 çıkacağı için zaten humble bundle a fiyatı böyle bir rakamdan vermiş durumda zaten listede dead space 3 hariç
ondan sonra duyurulan veya çıkan oyun var

bu arada fiyat 4.74 $ oldu

BF4 fiyatı tabi ki 10TL olması imkansız :) Ancak BF3 serverleri büyük bir ihtimal kapanır yada bomboş olur tutulan bir oyun çünkü.
Metro 2033 ücretsiz olarak steam'da dağıtılmıştı ama kaçırdım :)

Hallettim bu arada. 10$ bağışladım ben. Türk milleti gider hemen en ucuz bağışı yapar. :D Farkımız olsun istedim. :D

BF4 fiyatı tabi ki 10TL olması imkansız :) Ancak BF3 serverleri büyük bir ihtimal kapanır yada bomboş olur tutulan bir oyun çünkü.
Metro 2033 ücretsiz olarak steam'da dağıtılmıştı ama kaçırdım :)
BF4 haberlerinden ve Beta katılım haklarından sonra oyunda gözle görülür bi oyuncu düşüşü var ancak oyunu etkileyecek kadar değil bir çok server hala 64/64 gidiyor gerçi BF4 çıkınca ne olur orası meçhul dediğin gibi olabilir.Şahsen bende BF4 çıktıktan sonra BF3'e gireceğimi sanmıyorum.

Ayrıca belirteyim burada satışı yapılan BF3 normal hali yani içinde DLC barındırmıyor bu yüzden Multi'de bazı haritalara girdiğinizde oyun açılmayacaktır.

Hallettim bu arada. 10$ bağışladım ben. Türk milleti gider hemen en ucuz bağışı yapar. :D Farkımız olsun istedim. :D

Para var huzur var... :D
Birkaç arkadaşa daha önerdim dedim işte bir kısmı farklı kurumlara bağış olarak gidiyomuş dedikleri ilk şey yalan yaa cebe atıyoladır :)

Bu arada Bağış sıralamasıda rekabetli dün en yüksel 1.000,00$ vardı bu gün 2.000,00$ veren olmuş

1. US NAVY SAILOR $2,000.00
2. pakji $1,500.00
3. alex82 $1,300.00
4. @WrapBootstrap $1,256.00
5. @stripe $1,000.00
6. www.cgtextures.com $750.00
7. @killergamedeal $555.00
8. Naeem the Dream Got His Bundle On $510.42
9. Andy Katkin $500.00
10. Xepherrr (Victor is mad) $325.00

BF4 haberlerinden ve Beta katılım haklarından sonra oyunda gözle görülür bi oyuncu düşüşü var ancak oyunu etkileyecek kadar değil bir çok server hala 64/64 gidiyor gerçi BF4 çıkınca ne olur orası meçhul dediğin gibi olabilir.Şahsen bende BF4 çıktıktan sonra BF3'e gireceğimi sanmıyorum.

Ayrıca belirteyim burada satışı yapılan BF3 normal hali yani içinde DLC barındırmıyor bu yüzden Multi'de bazı haritalara girdiğinizde oyun açılmayacaktır.
iyide bizim gibi ucuzcular bf3e geçiş yapacaktır bence alınmıcak bir fiyatta değil yani en azından girip eglenirsin gene :D

Geri