• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Absinthe???

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan NR1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

NR1

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 Tem 2014
Puanı
31
Daha önce satın alan varmı acaba? Aldıysa % kaç alkol oranı olanı ve kaçlığını aldığını söylerse sevinirim.Daha önce içtim ama fiyatı hakkında bilgi sahıbı degılım :D

ne amaçla bu konuyu açtığını anlamıyorum daha önce içtim fiyatını bilmiyorum diyorsun he desen daha önce içmedim nasıl hafifmi sekmi desen anlarım sen bildiğin amaçsızsın şuan fiyatını buraya konu açıp sormakta nedir google a yaz bütün sitelerde bak fiyatlarına ortalama piyasasını anlarsın zaten ? :) konu mu bu şimdi :D

%70 etil alkol bulunmakta nasıl içildigini soracak olursan şeker yakıp içiyosun ve benim gibi mutfakda aslan görüyosun(halüsinasyon) :)

Heryerde satılan bir içki degil masa altı satılır bulman çok zor :crw:

Evet zaten şuan internet üzerinden içki satılıyor ya ?? İçki sepeti hala açık ya ? Daha önce içtim doğum günümde arkadaşlarım almıştı,üzerinden 4 yıl geçti ve onlarla irtibat halinde olmadığım için açıp soramıyorum.Kusura bakmada sana neyin havasını atabilirim,liseli diye laf atıp ''xD'' yapman çok garip.İçkiyi buldum %70 50'liği 100TL fiyat aldım,kazık yememek için soruyorum.Burası forum ve yardımcı olmayacaksanız saçma sapan cevaplarda vermeyin.Yardımcı olmaya çalışan arkadaşa teşekkür ederim.

Evet zaten şuan internet üzerinden içki satılıyor ya ?? İçki sepeti hala açık ya ? Daha önce içtim doğum günümde arkadaşlarım almıştı,üzerinden 4 yıl geçti ve onlarla irtibat halinde olmadığım için açıp soramıyorum.Kusura bakmada sana neyin havasını atabilirim,liseli diye laf atıp ''xD'' yapman çok garip.İçkiyi buldum %70 50'liği 100TL fiyat aldım,kazık yememek için soruyorum.Burası forum ve yardımcı olmayacaksanız saçma sapan cevaplarda vermeyin.Yardımcı olmaya çalışan arkadaşa teşekkür ederim.

Kaçırma derim tek gecelik kafa için iyi fiyat :D 50 tl 35lik olmeca aldım fiyatı uygun yani :)

Herkes dilediği konuyu açabilsin,dilediği yorumu atabilsin diye Off-Topic diye bir bölüm oluşturulmuş..Saçma sapan yorumlar atarak bir birinizi kırmayın lütfen.
Tavsiye etmem içmeni.Tabir-i caizse adamı mal yapıyor :D Al votka bak keyfine ya :pro

internette gördüğünüz videoların gerçekleşmediğini görünce hayal kırıklığına uğramanız muhtemeldir.

Herkes dilediği konuyu açabilsin,dilediği yorumu atabilsin diye Off-Topic diye bir bölüm oluşturulmuş..Saçma sapan yorumlar atarak bir birinizi kırmayın lütfen.
Tavsiye etmem içmeni.Tabir-i caizse adamı mal yapıyor :D Al votka bak keyfine ya :pro

Tavsiye için teşekkürler,votka herzaman insanın elinin altına olabiliyor.Böyle bir ''fırsat'' geldi karşıma bulmuşken karlı ise kaçırmıyayım en azından köşede dursun diyorum.

Absinthe dediğimiz şey yüksek hacmenli etil alkoldür. Yani zehirli alkolü birazcık evcilleştiriyorlar. Alkol değeri %45~%75 arasında değişiyor. Marketlerin hiç biri satmaz, tıpası yemez çünkü. Bırak satmayı bulundurmak bile TAPDK(Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu'nun iş yerlerine verdiği alkol satma izni) belgesinin kaybına yol açıyor. Absinthe'nin kesin ve net fiyatını tam olarak bilmiyorum çünkü satıcısına göre değişiyor. Bu soruyu cevaplasa cevaplasa @RebelRocker cevaplar. Tüketimi ise bildiğim kadarı ile şekeri alkol üzerinde eritilmesi ile oluyor..

Geri