• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Absinthe???

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan NR1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Her seyi anliyorum da, sana ne oluyor?
Canını sıkmak istiyorum. Allah askina sıksana canini? Ne olur bak. Canini sıkınca ne olucak cok gormek istiyorum :)
Bana olan şey tatsızlık çıkmasın diye alttan aldırmaya çalışmak. Bana neden ters davranıyorsun? Kafan her estiğinde atar gider yapıp argo kullanamazsın. Kendiği ağa-paşa sanma. Sen bu forumda görevliysen kuralları en iyi şekilde uygulaman ve uygulatman gerekir ki bu sende olmayan birşey. Çalışmalarını ve bazı yorumlarını çok beğeniyorum fakat kendini başarısız kılacak hareketler yapıyorsun. Derdim sana nasihat vermek değil aksine samimi bir dil ile uyarı diyelim. :) Eğer bu foruma üyeysek ve tertip-düzen için uymamız gereken kurallar varsa hepimiz uyacağız.

Bunun yanı sıra bu dil ve tavırla gidersen sanal hayatı boşver, gerçek hayatındada elinde birşey kalmaz. Hadi eyvallah.

- "Hitap tarzı kişinin karakterini gösterir. Sizlere karşı hitap tarzım düzgünse, aynısını bekliyorum."

Son düzenleme:

Bana olan şey tatsızlık çıkmasın diye alttan aldırmaya çalışmak. Bana neden ters davranıyorsun? Kafan her estiğinde atar gider yapıp argo kullanamazsın. Kendiği ağa-paşa sanma. Sen bu forumda görevliysen kuralları en iyi şekilde uygulaman ve uygulatman gerekir ki bu sende olmayan birşey. Çalışmalarını ve bazı yorumlarını çok beğeniyorum fakat kendini başarısız kılacak hareketler yapıyorsun. Derdim sana nasihat vermek değil aksine samimi bir dil ile uyarı diyelim. :) Eğer bu foruma üyeysek ve tertip-düzen için uymamız gereken kurallar varsa hepimiz uyacağız.

Bunun yanı sıra bu dil ve tavırla gidersen sanal hayatı boşver, gerçek hayatındada elinde birşey kalmaz. Hadi eyvallah.

Ben onu samimi bir ile uyari olarak algilayamadim ama, icinde "Canim" gecince alayci gibi geldi. Neyse sen kusura bakma yanlis anlamisim ben seni...

Nursis arada bir kafayi çekip geliyor heralde satasiyor boş yere :)

Karışmış buralar,sakin olalım :D Benimde amacım biraz farklı şeylerle kafa yaşamak.Yabancı sitelerden bakındım gün içerisinde biraz,benim alacağım ukrayna ürünü acaba buyüzden bir sıkıntı yaşarmıyım?Zehirlenmeyelim birde :D

Bu aşşağıda gördüğünüz arkadaşı ortalama 1 ay önce tüketmiştim. Hazırlanışına gelelim 1 Shot bardağına yarısına kadar absinthe koyuyorsun 1 çay kaşığının üstüne esmer küp şekeri koyup absinthe ile ıslatıyorsun sonra küp şekeri yakıp kendi kendine yavaş yavaş eriyor daha sonra üstüne normalde su koyuluyor seyrelsin diye (ama benim gibi bazı hayvan türleri su yerine Jack koyuyor). sonra shotluyorsun. Sonuçları dersen bu bünyeye bağlı olarak değişiyor. Fiyatıda 85¤ muydu neydi tam hatırlamıyorum italyaya tekrar geçtiğimde bakarım net fiyatı söylerim.
oz1ERX.jpg

Son düzenleme:
Bu aşşağıda gördüğünüz arkadaşı ortalama 1 ay önce tüketmiştim. Hazırlanışına gelelim 1 Shot bardağına yarısına kadar absinthe koyuyorsun 1 çay kaşığının üstüne esmer küp şekeri koyup absinthe ile ıslatıyorsun sonra küp şekeri yakıp kendi kendine yavaş yavaş eriyor daha sonra üstüne normalde su koyuluyor seyrelsin diye (ama benim gibi bazı hayvan türleri su yerine Jack koyuyor). sonra shotluyorsun. Sonuçları dersen bu bünyeye bağlı olarak değişiyor. Fiyatıda 85¤ muydu neydi tam hatırlamıyorum italyaya tekrar geçtiğimde bakarım net fiyatı söylerim.
oz1ERX.jpg

Artiz seni. :D

oz1ERX.jpg

Benimde bugün elime geçti,yukarda bahsettiğim arkadaştan aldım.Hatta içeli 10dk ya olmuştur ya olmamıştır.Ama yaktığımda bardak çok çok ısındı dokunamadım bile oyüzden söndürmek zorunda kaldım :D Bardak patlarmı kafamda öyle bir soru var :D

Geri