• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Açıklama] King Honor ve Yönlendirme Bağlantısı Nedir

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ___KaN___
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

___KaN___

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
1
KingHonor ve Yönlendirme kısımlarını gördük şimdi bu terimleri açıklayalım.

Yönlendirme:

Öneren kişi anlamına gelir.

KingHonor:

KingHonor sayesinde Skill Hesaplama ve Quest Helper bölümleri açılıyor.

Nasıl KingHonor Kazanırım?

Mesala benim SROKing ID'm "silkroadmax" ve levelim "90". Ben arkadaşıma Yönlendirme (Öneren kişi anlamına geliyor) kısmına "silkroadmax" yazmasını söylüyorüm, çünkü ben önerdim. Oda öyle yapıyor ve "silkroadmax" yazıyor. 2 Saatte botu kullanıyor.Bu sayede ben levelim 2 katı KingHonor alıyorum.2 Saatten sonra 3 katına bile çıkabiliyor.
Kazandığımız KingHonor'lar ilerde Skill Hesaplama ve Quest Helper olarak bize dönüyor. :)
Not:(Galiba gold takasıda oluyormuş ama yalan olabilir;))

[TAMAM]Yönlendir kısmına yazcak birşey bulamayanlar "nabersin1" yazabilir.[/TAMAM]

Bende bunları nerden alcaz diyodum.Buy yazısı fln yok diyodum :D

Sağol ama bot paralı olduğu zaman nasıl referans verip 2 saat kullandıracaz.

yönlendirmeyi nasıl yapıcaz ??

Yönlendirme sana tavsiye eden kişidir.Oraya sana SROKingi tavsiye edeni yazdın diyelim.(Ama SROKing ID'sini) Ve en az(kural bu) 2 saatte botla kastın. Sana botu tavsiye eden 90 olsun. Sen iki saat kastığın için 2katı KingHonor alıcak süre arttıkça aldığı KingHonor artıcak :'(

Yönlendirme sana tavsiye eden kişidir.Oraya sana SROKingi tavsiye edeni yazdın diyelim.(Ama SROKing ID'sini) Ve en az(kural bu) 2 saatte botla kastın. Sana botu tavsiye eden 90 olsun. Sen iki saat kastığın için 2katı KingHonor alıcak süre arttıkça aldığı KingHonor artıcak :'(

vay gzlmıs bu ama para vermiceqim için bi şey farketmez:hihi:

suan bneım bılgılerımde kınggold..10 kınghonor..383

suan patchlerımde assistant pack ,general patch , 2 extra srokıng ,skıll calculator... sanırm general patch ve 2 extra srokıng herkezde var

düşük Lv char sa daha az mı king honor poınt gelio arkadaşlar

_KaN_ adam srokıng resmı formunda 200 de skill simulator 550 de quest helper otomatik açılacaktır (bende öyle oldu ama) 550 yi geçince her 50 veya 100 puanda bir kinggold gelecektir. sroking_service@hotmail.com dan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz bu kinggoldlar 550 puandan sonra her 50 veya 100 puan artışında ve her ay başında bir 50m, 1000kh puandan sonra her 50 veya 100 puan artışında ve her ay başında bir 70m, 1500 den sonra her 50 veya 100 puan artışında ve her ay başında bir 100m dir. constantine veya samarkand veya jangan veya donwhang atçıdan goldlarınızı alabilirsiniz. NOT: GOLD ALMAK İÇİN sroking_service@hotmail.com a 550 puanı geçtiğine ve/veya 50-100 puan arttığına dair bir resim göndermeniz gerekmektedir başka türlü gold alamazsınız! dıyo we anlıtanada bende boyle oldu dıyo

Yoq mu srokıng turk modetorları onlardan yardım alamazmıyız

_KaN_ adam srokıng resmı formunda 200 de skill simulator 550 de quest helper otomatik açılacaktır (bende öyle oldu ama) 550 yi geçince her 50 veya 100 puanda bir kinggold gelecektir. sroking_service@hotmail.com dan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz bu kinggoldlar 550 puandan sonra her 50 veya 100 puan artışında ve her ay başında bir 50m, 1000kh puandan sonra her 50 veya 100 puan artışında ve her ay başında bir 70m, 1500 den sonra her 50 veya 100 puan artışında ve her ay başında bir 100m dir. constantine veya samarkand veya jangan veya donwhang atçıdan goldlarınızı alabilirsiniz. NOT: GOLD ALMAK İÇİN sroking_service@hotmail.com a 550 puanı geçtiğine ve/veya 50-100 puan arttığına dair bir resim göndermeniz gerekmektedir başka türlü gold alamazsınız! dıyo we anlıtanada bende boyle oldu dıyo

Yoq mu srokıng turk modetorları onlardan yardım alamazmıyız

Dikkat edersen konunun altında öyle bir söylenti olduğunu belirttim. Eğer resmi bir açıklama olursa bende onunla ilgili araştırmayı yapıp bilgilendiririm

Millet sallıyor galiba ben şimdiye kadar 1B almışımdır diyenler war..

Bu arada Yönlendirme: holygun (92 Lev)

Thankda bot ayarlarını acmak ıcıon hangı tusu kullancaz

:rbk: arıyorum acele ayardım

:dnc::dnc:

Sana Helal Olsun Bee Yavas Yavas Honor'um Artıo Saolasın Teşekkürüt Hak Ettin :alkis:alkis:alkis

Ya ben anlamadım. Beni kimse yönlendirmedi. Bana gelmesi için ne yapmam gerekiyor ?
---
"holygun" arkadaşımızınkini yazdım kabul edildi. :D saol kardeşim. :D
--
Peki bu SROKing gold lar falan bi işe yaramıyor değilmi ? Açıklamayı 2 3 defa daha okuyacağım gibi :D

Geri