• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Açıklama] King Honor ve Yönlendirme Bağlantısı Nedir

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ___KaN___
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaslar bence botla oyunda olmana gerek yok id pw acın oyunu acın 2 saat drsun :D

Yönlendiren kısmına Oyuncunun nick inimi yoksa Bot kullanıcı ID sinimi vereceğiz ?

Ben Kendiminkine Kendi ID Mi Yazmışım Yanlışlıkla Değiştirmezmiyiz :)

yaw kendimiz onca kasılıos bize kinghonar fln gelmio muu??

Teşekkürler Güzel Paylasım Bende SroKıng acdıgımda bune dıyordum bakdım paylasmıssın ogrendım teşekkürler:-x:-*:eat::hihi::):dnc::spn:

Yönlendirme kısmına silkroadmax yazıorm
User already exists ! yazısı cıkıor nabmalıyım
baska seyler denememe ramen hep bu yazı cıkıor
User already exists ! Yardımmm

Yönlendirme kısmına silkroadmax yazıorm
User already exists ! yazısı cıkıor nabmalıyım
baska seyler denememe ramen hep bu yazı cıkıor
User already exists ! Yardımmm

kardeşim sen yönLendirme kısmına alwaysgfb yaz hiç bi sorun cıkmayacakdır... şimdiden teşekkürler

Ben Yönelridrmeye Silkroadmax Yazdım Ve Ful 24 Saat Kasıyom 250 Hornor Oldu :D Bu Sitenin Karı Var Ama Benim Yok Nasıl Olcak Bu İş :D Silecem Hemen :D

_KaN_ adam srokıng resmı formunda 200 de skill simulator 550 de quest helper otomatik açılacaktır (bende öyle oldu ama) 550 yi geçince her 50 veya 100 puanda bir kinggold gelecektir. sroking_service@hotmail.com dan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz bu kinggoldlar 550 puandan sonra her 50 veya 100 puan artışında ve her ay başında bir 50m, 1000kh puandan sonra her 50 veya 100 puan artışında ve her ay başında bir 70m, 1500 den sonra her 50 veya 100 puan artışında ve her ay başında bir 100m dir. constantine veya samarkand veya jangan veya donwhang atçıdan goldlarınızı alabilirsiniz. NOT: GOLD ALMAK İÇİN sroking_service@hotmail.com a 550 puanı geçtiğine ve/veya 50-100 puan arttığına dair bir resim göndermeniz gerekmektedir başka türlü gold alamazsınız! dıyo we anlıtanada bende boyle oldu dıyo

Yoq mu srokıng turk modetorları onlardan yardım alamazmıyız

yok böLe bişi vermiyoLar goLd

Geri