• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Admitad Türkiye Affiliate Marketing – Tavsiye (Referral) Programı Duyurusu

Reklam ağı. Google Adesense benzeri olarak düşünülebilir. Yayıncılara hitap ederler, site yayıncıları ordaki reklamları alıp sitelerinde yayınlarlar, kayıt başı, tık başı, satın alma başı vs durumlarda para kazanırlar.

AdSense'de Google güvencesi var. Bunları onlardan ayıran nedir ? Konu zaten spam mail reklamları gibi...

AdSense'de Google güvencesi var. Bunları onlardan ayıran nedir ? Konu zaten spam mail reklamları gibi...
Güvence konusunda birşey diyemem, her firma kendi güvencesini zamanla oluşturur. Fark olarak burada bazı reklamlardan daha iyi gelir elde edebilmen mesela son gönderilen iletide ne denmiş :

2 TL / Onaylanan Üyelik Başına

Yani sitedendeki reklamlara tıklayıp gidip lole üye olan her üye başına 2 TL kazanırsın. Adsensede 2 TL kazanmak için belki 50 tıklama gerekir.

Ben hiç birini kullanmıyorum ama Google Analytics öneririm. İstatistik kodları siteleri yavaşlatıyor.

Bende bunu farkettim, geçenlerde google analytics 'de çökmeler vs. olmuş siteler hiç açılmıyordu. Peki abi istatistikleri nasıl tutuyorsun ? Hosting firması tarafından mı veriliyor ?

İstatistik tutmuyorum. Türkiyede istatistiklere gerçek anlamda değer veren çok az kişi var, o nedenle gereksinim duymuyorum.

İstatistik tutmuyorum. Türkiyede istatistiklere gerçek anlamda değer veren çok az kişi var, o nedenle gereksinim duymuyorum.

Ben bu forum'un Türkiye'nin ePVP 'si olduğunu düşünüyorum ki öylede. Geç olmadan global bir forum'a çevir abi bence. :D

admitad affiliate şirketi

Admitad 'ın ne olduğunu anlayan biri özetlesin. :D

Merhabalar,

Admitad CPA (coste-per-action/ aktif eylem başı ücret) bazında çalışan uluslararası affiliate şirketidir.

Affiliate şirketi olarak bir taraftan reklamverenler ile (Türkiye için şu an 76 reklamverenlerimiz mevcut) diğer taraftan reklemverenlerimizin bannerlari veya linkleri kendi sitelerinde yerleştiren yayıncılar ile çalışıyoruz.

Ziyaretçi sayfanızda girdiğinde yerleştirilen bizim affiliate linkimiz vasıtasıyla reklamverenlerimizin sayfasına girip aktif eylem gerçekleştirirse (satın alma/ üyelik) reklamveren sizlere komisyonu ödeyecektir. Aynı zamanda birkaç kampanyamızın reklam malzemeleri yerleştirebilirsiniz.

Saygılarımla,

- - - Güncellendi - - -

Herhangi bir sorunuz varsa benimle irtibata geçebilirsiniz. Skype sevil.admitad

Saygılarımızla

- - - Güncellendi - - -

Geri