• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Adolf Hitler ne demiş?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mugur2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bi tanede ben yazayım ; hitler ve stalin bir barda oturmaktadırlar. bir adam içeri girer ve barmene bunlar hitler ve stalin... değil mi diye sorar.barmen "evet, onlar" der.sonra adam onlara doğru yürür ve sorar: "selam, ne yapıyorsunuz?" hitler cevaplar: "3. dünya savaşını planlıyoruz." adam sorar. "gerçekten mi? neler olacak?" hitler :"bu sefer 14 milyon yahudiyi ve bir bisiklet tamircisini öldüreceğiz" der. adam sorar: "bir bisiklet tamircisi mi?" hitler stalin e döner ve der ki: "gördün mü, sana kimsenin 14 milyon yahudiyi takmayacağını söylemiştim.. :)

"Bir gün gelecek bütün yahudileri öldürmediğim için bana küfür edeceksiniz"
Adolf Hitler

Ayrıca Hitler'in Atatürk hayranlığı da vardı. Durup dururken Türkleri neden öldürsün ki? Türkler bilimde geride olmasına rağmen girdiği savaşlardan galibiyet alabiliyordu. Bilim bizde olsa dünya egemeni biziz :) Hitler Alman ırkını üstün görüyor ve aralarındaki yahudileri istemiyor. Ama bir yandan hak verirsiniz adama. Yüzünden dünyada en çok ölü sayısı olan savaşa başlangıç veriyor. 1. sıradaki diktatörün ismi. En sonunda Alman ırkı başarısızlığı üzere ilaç içip kendi tabancasıyla intihar ediyor. Aslında bir çok özelliğini biliyorum hayatını araştırmıştım. Sandığınız gibi kötü biri değil aslında :D

türkiyeye girmemesinin nedeni şu araştırıp bakabilirsiniz en yakın adamına türkiyeye girmek için talimat veriyo ve aralarında şöyle bi muhabbet geçmiş türkiyeye saldırırsak gerilla savaşı yaparlar yani dağda bayırda savaşıp bize rahat vermezler bu nedenden hitler türkiyeye girmemiştir

Geri