• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Adriana Lima

Victoria secret meleklerinden sıkça gördüğüm her zamanki gibi muhteşem yıldız bi ara bizim evede bekleriz olmazsa otel vs gelirim ben :D

Bütün Erkeklerin Fantazilerini Süslüyen Manken Mi Şarkıcı Mı Her Ne Hat Oldunu Bilmedim Ama Benim Sevmedim Bir Kadın Tipi Tercihen Angelina Jolie

En beğendiğim insan tipi gerçekten.Hem huy olarak hem güzellik olarak.Esmer fakat renkli gözlü ( çok sık karşılanmaz) Boyu kilosu iyi , gerçekten güzel ahlaklı birisi.Yardım sever,Kibirli değil güler yüzlü daha ne olsun ki. Gerçekten harika bir insan

Geri