• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ağustosta çıkacak olan korku filmi hakkında görüşler...

çakamadım olayı ondan alınmadım ve hala çakmış değilim ? :D
640x480_3817yigit-ozgur-karikaturleri-030.jpg

hadi sessizce gidelim ozaman :D

amerikanların habire şeytan çıkarma filmleri yapması türklerin ise cinli filmleri yapması sıktı artık .ayrıca neden herkes kendi bölgesine göre korku film yapıyor mesela tüm dünyayı korkutacak global bir korku filmi iyi olabilirdi

Ahh fragmanda olaydı iyiydi. Hasan Karacadağ son zamanlarda konulu film çıkartıyor. Adam korkutmayı çözdü. Helal!

Türklerin yaptığı korku filmlerine bi alışamadım gitti bi tereddüt oluyor izlesem mi izlemesem mi diye bende o önyargıyı bırakmışlar. Ön Yargının Sebebi Basit olmaları tabi bazılarıda çok iyi olabiliyor. Benim gibi çoğu kişide bu önyargı vardır.Bunun kırılması lazım inş bu film sayesinde kırarız

dabbe 1 2 cin vakası el cin semum hepsinin konusuda aynı gene aynı şeyleri izleyeceğiz ^^ bikerede mutlu sonla bitse yav :D

Beyler Dabbeyi hiç izlemedim sizce dabbe 1 2 3 4 artık ne kadar varsa açıp izlemelimiyim yoksa vakit kaybı mı? :D

Bu korku filmleri bana çok saçma geliyor hele şu Türk filmleri

Tamam sana bi büyü yapıldı ama insan hep aynı yerde beklemez ki Bir cin vakasını izledim adamları en az 20kere çarpıyor ama evden ayrılmıyorlar.Ulan gitsene şehrin en kalabalık yerine madem cin çarpacak milletin içinde çarpsın yada çarpacaksa herkesi birden çarpsında toplu katliam olsun :D

Ne bilim bi camiye gider insan niye tek başına köyün birisinde evde duruyorsun kaçsan kurtulacaksın.Bu paranormal activity'de de aynı olay oldu

Bu korku filmleri bana çok saçma geliyor hele şu Türk filmleri

Tamam sana bi büyü yapıldı ama insan hep aynı yerde beklemez ki Bir cin vakasını izledim adamları en az 20kere çarpıyor ama evden ayrılmıyorlar.Ulan gitsene şehrin en kalabalık yerine madem cin çarpacak milletin içinde çarpsın yada çarpacaksa herkesi birden çarpsında toplu katliam olsun :D

Ne bilim bi camiye gider insan niye tek başına köyün birisinde evde duruyorsun kaçsan kurtulacaksın.Bu paranormal activity'de de aynı olay oldu

Bi yerde haklısın madem çarpılıyosun aç ellerini dua et Allaha git namaz kıl , ne işin var büyü bozmayla hala aynı evde duruyolar :haha :D

Geri