• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

AION(ayon) Yepyeni bi oyun !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan _ErseL_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben o oyun cıktı dıye bılıyorum bızım cd cıde gormustum sanırım

Oyun client mevcut , şahsen ben 5.8Gb tamamını indirdim :)
ama server açık değil şuan CBT(kapalı beta) mevcut open beta olduğunda katılmaya çalışacağım, resmi çıkış tarihini forumda duyurdum zaten.

Bu arada bir resim daha , oyunda çok güzel emote lar var :) bu "Sleep", havada bir bulut oluşturup üzerine yatıyor...
aion0001ugl.jpg

her zaman acıkmıdır? yani 2 gün oynayıp kapanmasın?

Birde aionun hangi sürümünü indiricem eu mu orjinalimi?

her zaman acıkmıdır? yani 2 gün oynayıp kapanmasın?

Birde aionun hangi sürümünü indiricem eu mu orjinalimi?

NcSoft Luncher indir, ondan aion download etmeye başla, bende direk Eu indirdi(olması gereken) sende EU indireceksin , serverdan çok birşey bekleme şimdilik , ben CBT oynıyamıyorum diye sadece göreyim diyerekten oynuyorum server.Tabi ilerde gelişecek bir server bence kaliteli gibi görünüyor...

oyun super bısey olcak gıbı fakat aylık ucretı bıraz sıkıntı olabılır cunku sonucda sılkroada verıyoruz yerı gelınce ama sılkroadda premıum almadıgımız zaman oyuna gırememe gıbı bır durum yok denklesdıremedıgın ve ucretı odeyemedıgın zaman dısarıda kalacaz...
hem bıde paket ucretı var oda cabası 49 ıle 69¤ luk bır paket fıyatları var...
oyunun deneme suresı bıttı 25 eylulde acılcakmıs hadı hayırlısı baslayacak arkadaslara, sımdılık ben almayım.Turkıye ıcın bıraz daha ucuzlaması lazım avrupada suan para bıırmı euro kullanılıyo fakat bızım turkıyede TL kullanılıyo o yuzden amerıkada 15 dolar avrupada 15 euro neden turkıyede 15 lıra degıl?..

parası bende çok sıkıntı yarattı ben liseye gidiyom ayda 40 milyon bulursan öpte başına koy buna nası yetiştiriyim :D

Silkroadı sollayamaz artık zaten sro nunda çakma bölümleri var free süper :P

zaten bazı yeni serverler genelde yogun olmuyor ve exp item sp x30 oluyor zaten dolu olsa bile alıyor bence silkroad daha iyi

Tamam yanlış hesaplamışım gelmeyin üstüme :D

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gelecekten gelmiş gibi hissettim kendimi merhaba ersel biz dostuz felan :D

Geri