• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aion Ücretsiz DVD Dağıtımı

4-5 arkadaşla başlamayı düşünüyoruz,benim dvdler geldi fakat hangi class açsam diye düşünüyorum savaşçı,papaz ve sanatçı hariç

Adamlar benden video bekliyor baktım oyuna 27-30gb dediler güncellemelerle beraber, boyutu soğuttu beni oyundan dvdleri takıp yüklemeye bile üşeniyorum.

arkadaşlar aion dvd dağıtmaya devam ediyormu ?

nereye başvurmam gerekiyor ?

bende başvurdum 26 sında dvd dağıtımı olduğunu söyledir en geç 30 unda elimde + bide promo kodu yolluyoruz size diye mesaj geldi hadi bakalım :)

Hiç heveslenmeyin dvd ile tam kuruluma sahip olmuyorsunuz. Dvd ile kurulum yaptım ama şuana kadar (stabil olmayan bir indirme hızıyla bir anda 800 e cıkıp bır anda 0 a ınan bır hızdan bahsedıyorum.) Saatte %1 ilerlemek koşuluyla güncelleme yapmaya çalışıyor oyunun kurulumundan hariç olarak 2.9 gb patch yukledı ve hala %22 de zannediyorum patch ile 10-15 gb bişy yükliyecek :) açıkcası şuan oyunu oynamayı geçtim harcadığım zamana acıyorum.Oyunuda sildim.

Almanıza bile gerek yok 5 arkadaş aldık dvdleri ben kurdum günlerce oynamaya çalıştım berbat bir oyun

Ben de oynadım abi ve gayet güzel oyun bence :D Tamamen zevk meselesi abi ^^

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hiç heveslenmeyin dvd ile tam kuruluma sahip olmuyorsunuz. Dvd ile kurulum yaptım ama şuana kadar (stabil olmayan bir indirme hızıyla bir anda 800 e cıkıp bır anda 0 a ınan bır hızdan bahsedıyorum.) Saatte %1 ilerlemek koşuluyla güncelleme yapmaya çalışıyor oyunun kurulumundan hariç olarak 2.9 gb patch yukledı ve hala %22 de zannediyorum patch ile 10-15 gb bişy yükliyecek :) açıkcası şuan oyunu oynamayı geçtim harcadığım zamana acıyorum.Oyunuda sildim.

O kısım varya tam bir eziyet tam anlamıyla eziyet :saw::hfy: 1-2 gün boyunca devamlı olarak indirme yaptı ben indirirken de anca bitti. Direk tek paket halinde indirmiyor ya saçma bi şekilde ufak ufak paketler olarak indiriyor :/ Bu yüzden sürekli her yeni paket için farklı bir adrese bağlanıyor sanırım ondan kaynaklı böyle uzun sürüyor :/

Bende mail attım dün (04.07.2014) acaba tahminen en geç ne zaman gelir. Gerçi gelceginden ümidim yok ama neyse :D

geldi bana 1 hafta oynadım 27 lvl guardian kastım baktım artık mmorpgleri sabrım yok bıraktım :D yoksa gayet güzel bi oyun

Valla kardeşim oyunun videolarını izledim acayip merak bastı malum net yavaş indiremiyorumda mail attım bakalım inşallah gelir ama pek ümidim yok :D eger gelirse başlarsam burdan haberleşir takılırız :)

Geri