• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Algoritma ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan excelTR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

excelTR

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Tem 2009
Puanı
13
Bilg.Mühendisliğine çok ilgim var bir yerden başlamak gerekiyor algoritma çok önemli diyorlar şu olayı anlatcak var mı lise 1 im yani biraz ayrıntılı olmasına hayır diyemem :D

Yazarak anlaşılacak şeyler değil bunlar pek YouTube'dan videolara göz atarsan daha iyi olur senin için. Ek olarak bilgisayar mühendisliği okumak istiyorsan sana üniversitede zaten bunu öğretecekler şimdiden kafanı şişirme istersen. Ben de okuyorum ordan biliyorum :D

Algoritma önemlidir ama olmazsa olmaz değildir. Algoritma bilirsen daha kolay kodlama yaparsın daha az zaman harcarsın ama algoritma olmadanda yapacağın şeyi biraz daha fazla çaba ve zaman ile yine yapabilirsin.

Elektrik elektronikmi yoksa bilgisayar muhendisligimi mantikli turkiye sartlarina ve gelecege baktigimizda aradan soruyu bi soriyim dedim :D

Yazarak anlaşılacak şeyler değil bunlar pek YouTube'dan videolara göz atarsan daha iyi olur senin için. Ek olarak bilgisayar mühendisliği okumak istiyorsan sana üniversitede zaten bunu öğretecekler şimdiden kafanı şişirme istersen. Ben de okuyorum ordan biliyorum :D
Anadoludan mı gittin meslek lisesimi ?

Bu arada abi hayranınım minecraftı sevdiren insansın noldu videolara devam mı :D

Tamam gel üniversiteye eminim zevk alacaksın :D Hatta sınavlardan sonra harçlık bile verirler belki :D

----------

Anadolu lisesi gibi bizde de var sayısal eşit ağırlık falan sayısaldan gittim ben.
Bende anadolu lisesindeyim sayısal okuyup gitmeyi düşünüyordum ama meslek lisesine gidip ordan daha kolay zannediyordum senin gibi biri bana örnek olup yol gösterirse daha iyi olur şuan meslek lisesinden gidipte universite okuyan görmedim :D arada mesaj atarım olur mu :D

Tamam gel üniversiteye eminim zevk alacaksın :D Hatta sınavlardan sonra harçlık bile verirler belki :D Tercih meselesi tabi.

----------

Anadolu lisesi gibi bizde de var sayısal eşit ağırlık falan sayısaldan gittim ben.

Popom terler benim 10 saat oturursam :D:D

----------

Bende anadolu lisesindeyim sayısal okuyup gitmeyi düşünüyordum ama meslek lisesine gidip ordan daha kolay zannediyordum senin gibi biri bana örnek olup yol gösterirse daha iyi olur şuan meslek lisesinden gidipte universite okuyan görmedim :D arada mesaj atarım olur mu :D

Ben cok gordum nasil gormedin :D

Popom terler benim 10 saat oturursam :D:D

----------

Ben cok gordum nasil gormedin :D
Sen bilirsin yani :D İstediğin yere git de neresi olduğu önemli değil zaten. Ben de görüyorum arada m.t.o.k. lara falan gidenleri.

İstediğin zaman mesaj atabilirsin elimden geldiğinde yardımcı olurum :'(

Sen bilirsin yani :D İstediğin yere git de neresi olduğu önemli değil zaten. Ben de görüyorum arada m.t.o.k. lara falan gidenleri.

İstediğin zaman mesaj atabilirsin elimden geldiğinde yardımcı olurum :'(
Şimdi karabük üniversitesi ile sakaryanın puanlarına bakıyordumda IÖ noluyor M.T.O.K u biliyorumda IÖ biliyormusun :D

Şimdi karabük üniversitesi ile sakaryanın puanlarına bakıyordumda IÖ noluyor M.T.O.K u biliyorumda IÖ biliyormusun :D
İkinci öğretim İÖ, yani okula öğleden sonra gidiyorsun genelde 5 oluyor burada. Birinci öğretimden farkı, harç veriyorsun birinci öğretimde harç yok. Bir de ikinci öğretimin puanları biraz daha düşük oluyor.

İkinci öğretim İÖ, yani okula öğleden sonra gidiyorsun genelde 5 oluyor burada. Birinci öğretimden farkı, harç veriyorsun birinci öğretimde harç yok. Bir de ikinci öğretimin puanları biraz daha düşük oluyor.
MTOK ve IÖ nerdeyse sınava girmeden alıyorlar :D Hiç youtubeden takip ettiğin birinin videoları varsa atarmısnı ? :D

Geri