• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ali Koç Başkan, Fenerbahçe Şampiyon !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan jWAiN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

jWAiN

Necromancer
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Mar 2011
Puanı
75
Ali KOÇ'u buradan tebrik ediyorum. Fenerbahçe'mi kalkındıracak inşallah. Tüm zamanların en iyi, en güzel futbolunu oynayan Fenerbahçe Aziz Yıldırımın son dönemlerinde bitmişti. Bu ruhu geri getireceğine inanıyorum. Kombine bütçelerimiz hazır, bu sene her ay 1-2 defa okuldan uçakla İstanbula geçip inşallah maçlara gideceğim. Siz Fenerbahçe'li arkadaşlar, siz de sevinçlisiniz biliyorum, " Güneşli günler geldi, çattı! ". Haydi maçlara, haydi yeni formaları alalım, haydi kombinelerimizi alalım. Gidemediğim zaman buradan koltuklarımı seçeceğim kişilere vereceğim, haber ederim.

Z3WJM3.jpg

5y42L5.jpg

5y42DD.jpg

WD4E7P.jpg

EDbpPv.jpg

Son düzenleme:
Aslında büyük takımlarımızın hepsinin mali problemleri var ve baktığımızda transferde iyi hamleler yapabilecekler gibi durmuyor fakat Fenerbahçe'ye getireceği sponsorluk katkılarıyla Ali Koç , Fenerbahçe'yi transfer şampiyonu yapacaktır . Tabi Başakşehir'i de unutmamak lazım . Galatasaray ve Beşiktaş'ın iyi transferler yapabilmesi zor . Tahminim transfer döneminin Fenerbahçe'nin ve Başakşehir'in transferleriyle geçeceği . Şimdiden gelecek sezon için birşey söylemek zor . Tüm takımlar kadrolarını yeniden yapılandırdığında bakmak gerek . Ali Koç başkana tebrikler . En azından artık kavgasız gürültüsüz seviyeli maçlar olacaktır .

Simdi herkesin aklinda koc geldi iyi olucak,ucucak kacicak,borc bitecek vs vs zannediliyor,kimse servetini,ne olduğu belirsiz birsey icin feda etmez,takimin degil aziz yildirimin borcu,ekibinin borcu,kisaca ahmetin mehmetin borcu,gonulmus sevdaymis hikaye bir sonraki secimde baskan kalicagi belli dahi olmayan gecici bir durum icin kimse kimsenin borcuna 1 kurus dahi harcamaz.

Ozellikle koc ailesi binmiyicegi essege binmez diyelim,ford fabrikalarinda 1tl nin dakikalarin,saniyelerin hesabini insanlar ve emekleri üzerinden yapiyorlar,insancil olmayan sartlarda askeri ucretle calistiriyor,senelik izin kullanmayi yasakliyor,herhangi bir sikayetinde tehtit ediyor,kendi vatanin,evladinin,iscisinin alin terinin hakkini calan,insandan kimseye hayir gelmez...

Kendimizi kandirmayalim,ne adnan polatlar gorduk,ne demirörenler..

Son düzenleme:
Simdi herkesin aklinda koc geldi iyi olucak,ucucak kacicak,borc bitecek vs vs zannediliyor,kimse servetini,ne olduğu belirsiz birsey icin feda etmez,takimin degil aziz yildirimin borcu,ekibinin borcu,kisaca ahmetin mehmetin borcu,gonulmus sevdaymis hikaye bir sonraki secimde baskan kalicagi belli dahi olmayan gecici bir durum icin kimse kimsenin borcuna 1 kurus dahi harcamaz.

Ozellikle koc ailesi binmiyicegi essege binmez diyelim,ford fabrikalarinda 1tl nin dakikalarin,saniyelerin hesabini insanlar ve emekleri üzerinden yapiyorlar,insancil olmayan sartlarda askeri ucretle calistiriyor,senelik izin kullanmayi yasakliyor,herhangi bir sikayetinde tehtit ediyor,kendi vatanin,evladinin,iscisinin alin terinin hakkini calan,insandan kimseye hayir gelmez...

Kendimizi kandirmayalim,ne adnan polatlar gorduk,ne demirörenler..

Evet borçlar var fakat taraftar taraftarlığını yapmıyordu Aziz yüzüne. Şimdi bu sıkıntılar diyorsunuz ya " Gidecek,edecek yalan dolan " diye, bence gidecek. Çünkü ben 4 sene sonra forma alacağım, ben 2 sene sonra kombine alacağım. Taraftar görevini yapmaya başladı, her şey güzel olacak merak etmeyin. Yeni kan lazım derler, aha size yeni kan. Bomba gibi geliyor Fenerbahçe. Ne diyor, son yıllarda Fenerbahçe 2-0 önde, 3-0 önde olduğu halde acaba gol yiyecek mi diye taraftarlar sahada, ekranların başında diken üstünde diyor. Bunu başarsın, futbol zevki yaşansın başka bir şey istemiyoruz. Zaten futbol iyi olduktan sonra, şampiyonlukta er ya da geç gelir. Hemde öyle yata yata şampiyonluk değil, tırnakları geçirerek şampiyonluktan söz ediyoruz.

+ Siyasete hiç gerek yok, sen sevmeye bilirsin ama ben KOÇ'ları çok seviyorum. Benim gözümde de sana göre ters olan şu var, insanlar ekmek yiyor, bence erdemliler. Gerek yok bu konu hakkında konuşmaya sen futbol konuş.

Son düzenleme:
Değişen bir şey olmaz kanısındayım en fazla Aziz Yıldırım'a tepkili taraftarlar tiribünlere gelir forma falan satılır ama maç sahada oynanır.

Değişen bir şey olmaz kanısındayım en fazla Aziz Yıldırım'a tepkili taraftarlar tiribünlere gelir forma falan satılır ama maç sahada oynanır.

Belki seneye bir şey olmaz, belki de olabilir futbol açısından. Doğru transferler söz konusu. İlerleyen zamanlarda düzelecek, şöyle ki; Alt yapılar güçlenecek, bende Fenerbahçe alt yapısında oynadım bir aralar, fakat laylaylom yaparak, normal bir lise okurken antreman yapmak zordu. Bunu düzene sokarak alt yapıdan yetişecek futbolcu gençler daha bilinçli, daha zinde, daha yetenekli olacaklardır. Sadece Fenerbahçe açısından konuşmadı Ali KOÇ, Türk futbolunu iyileştirmek için artık kavgasız gürültüsüz iş birlikleriyle bu zeminleri düzeltecek ve avrupa futbol standardına yakın, belki de daha güzel yetenekler, taktikler ortaya çıkacak. Sadece Fenerbahçe için konuşacaksak yine, belki hemen belki de yavaş yavaş düzelen bir futbolu olacak. Vizyon meselesi, seyir keyfimiz artacağına inancım tam. En azından dediğim gibi çok gol atmaya çalışan bir takım oluşturacağına eminim, gol yeme korkusu olmadan. Fenerbahçenin düzeni buydu tüm zamanlarda, geri döneceğine eminim.

E artık Fenerbahçenin babasının resmi olarak BEŞİKTAŞ olduğuda kanıtlandı böylece :D

Fenerbahçe sonunda azizden kurtuldu kurban kesmesi gerek taraftarın.

Azil Yıldırım takımı çok gerdi, taraftarı bezdirdi, gerilim üzerinden siyaset yaptı. Bir değişiklik zamanı gelmişti, bence Ali Koç vizyonu, tutumu, ağırlığı, bakış açısı ile mükemmel biri ve takıma çok şey katacak. Elbette herşey birden düzelmez, ancak başarılı olamazsa o da gider, yenisi gelir. Bu işler böyle yürür.

Olması gerekende buydu. Ali Koç bu klubu çok iyi yerlere taşıyacaktır.

Dün akşam adamın yaptığı konuşma üzerine bunu görmek gerçekten üzücü. Şahsen galatasaylıyım ama dün Ali Koçu takdir ettim. Hiç bir başkan bu denli taraftarla böyle bir konuşma yapmadı.

Ayrıca suç atılacaksa cocu ya da comolliye atılmalı 7 maçtır halen daha kadro oturmadı halen daha hazır olmayan oyuncular var

Dün akşam adamın yaptığı konuşma üzerine bunu görmek gerçekten üzücü. Şahsen galatasaylıyım ama dün Ali Koçu takdir ettim. Hiç bir başkan bu denli taraftarla böyle bir konuşma yapmadı.

Ayrıca suç atılacaksa cocu ya da comolliye atılmalı 7 maçtır halen daha kadro oturmadı halen daha hazır olmayan oyuncular var

Valla alakam yok ama atı alan üsküdarı geçmiş. Bu saatten sonra hazır olsalar ne olabilir ki ? +

Geri