• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ali Koç Başkan, Fenerbahçe Şampiyon !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan jWAiN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aceleye gerek olmadığını düşünüyorum,insallah seneye sakaryaspor ile güzel bir 2.lig maçı izlemeye geliriz sakaryaya
yqX9dL.jpg

Not;Niyetim tartışma çıkarmak.
[MENTION=101320]Gravity[/MENTION] ah be abi sen nası bu kötü yola düşmüşsün :D
Koyu bir galatasaray taraftarı olarak ezeli rakibimizi buralarda görmek bizi mutlu ettiği kadar üzüyor da. Çekişme her zaman iyidir. Köklü kulüplerin bu durumlara düşmemesi gerekir. Eğer sen Fenerbahçe isen 7 maçta 7 puan toplama lüksüne sahip değilsin. Ama kişisel düşüncem burada suç Ali Koç'un değil. Teknip ekip epey ruhsuz geldi bana. Oyuncular da Fenerbahçe gibi bir takımda oynadığının farkında değil sanki.

Neyse bakalım seneye dediğin gibi olursa [MENTION=210935]Terk-i Diyar[/MENTION] abimizi ziyarete gitmiş oluruz bahaneyle :)

@Gravity ah be abi sen nası bu kötü yola düşmüşsün :D
Koyu bir galatasaray taraftarı olarak ezeli rakibimizi buralarda görmek bizi mutlu ettiği kadar üzüyor da. Çekişme her zaman iyidir. Köklü kulüplerin bu durumlara düşmemesi gerekir. Eğer sen Fenerbahçe isen 7 maçta 7 puan toplama lüksüne sahip değilsin. Ama kişisel düşüncem burada suç Ali Koç'un değil. Teknip ekip epey ruhsuz geldi bana. Oyuncular da Fenerbahçe gibi bir takımda oynadığının farkında değil sanki.

Neyse bakalım seneye dediğin gibi olursa @Terk-i Diyar abimizi ziyarete gitmiş oluruz bahaneyle :)

Onur'um aslında amacım fanatikliği yenmek,bizdeki bu denli fanatiklik kültürsüzlüğe delalet,başkan seçildi burda bile yorumları gördük başkan geldi meşaleyi yaktık kombineler hazır vs yine aynı şekilde ilk yorumlardan birinide ben attım o zaman,başkan,takım,fanatiklik hikaye,çıkarları menfaatleri için ordalar,koç ailesi dediğin türkiye nin en zalim ailelerinden biri,takımınımı düşünür,menfaatsiz iş yapar mı ? dün bilakis aynı ali koç çıkıp güzel bir davranış sergiledi,sergilemeseydi ne olucaktı,rizede olay çıkarıp,akşam meyhanelerde mi alıcaklardı soluğu,herkesin tuttuğu bir takım var,yenerse sevin,ama yenilirse üzülme.

- - - Güncellendi - - -

Dün akşam adamın yaptığı konuşma üzerine bunu görmek gerçekten üzücü. Şahsen galatasaylıyım ama dün Ali Koçu takdir ettim. Hiç bir başkan bu denli taraftarla böyle bir konuşma yapmadı.

Ayrıca suç atılacaksa cocu ya da comolliye atılmalı 7 maçtır halen daha kadro oturmadı halen daha hazır olmayan oyuncular var

Futbolda konuşucak olursak,ali koçun davranışı her ne kadar güzel olsada,gündemi değiştirmek,seyircinin gazını almak,kendine zaman kazandırmaya yönelik yapılmış bir hareket,şimdi değer gören taraftar suçu başkalarına yüklüyor.

Geri