• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Allods Online %100 Türkçe Açıldı!!!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
ALLODS ONLİNE %100 TÜRKÇE AÇILDI!!!

Mail.ru Games ilk Türkçe seslendirmeli MMORPG, Allods Online’ı açık betaya sundu

Allah razı olsun diyen ork macera dolu yoluna başladı !. Dünyanın önde gelen online oyun firmalarından
Mail.ru Games, 2010 yılının en iyi online oyunu olarak gösterilen fantastik MMORPG Allods Online’ın Türkçe sürümünü AÇIK betaya açtı.

Bugünden itibaren bin kadar oyuncular Türk.e Allods Online’ı deneme şansına kavuşacaklar. Oyuna ilgi duyan herkes
www.allodstr.com adresinden açık betaya kaydolabilir. Online oyun dünyasında çığır açan Allods Online, 12 Milyon dolarlık bütçesiyle Rusya’da bugüne kadar yapılmış en yüksek maliyetli oyun.

Son derece iddialı grafiklere sahip Allods Online, doğa kanunlarını hiçe sayan eşsiz dünyası ve benzersiz oyun derinliğiyle göz dolduruyor. Oyuncular, aşama kaydettikçe yeni özellikler kazanarak kendilerini çok farklı yönlere doğru geliştirebilen birbirinden tamamen farklı altı ırk ve sekiz sınıf arasından birini seçerek oyuna başlıyorlar. Astral gemiler sayesinde oyunda doğrudan gidilemeyecek yerlere ulaşılabiliyor. Oyuncular ilerleyen aşamalarda bu gemilerden inşa edebiliyorlar. Yeni özellikler eklenerek daha da güçlendirilebilen bu gemilerle oyuncular devamlı olarak değişim halindeki Astral uzayda henüz keşfedilmemiş yerleri keşfe çıkabilir, destansı PvP’lerde çarpışabilir, çok güçlü yaratıklara karşı yapılan PvE’lerde kılıç sallayabilirler.

Mail.ru Games oyunun yerelleştirilmesine ayrıcalıklı bir özen göstererek Türk oyun pazarındaki bu alandaki çıtayı çok yükseklere taşıyor. Oyun yerelleştirmesi alanında Türkiye’de yapılan en kapsamlı çalışma olan Allods Online yerelleştirmesinde 1 milyonu aşkın kelimenin 13 kişilik bir ekip tarafından 4 ay gibi bir sürede Türkçeleştirilmesinin yanı sıra 2700’ü aşkın ses dosyası da Türkçe olarak seslendirildi. Ayrıca Türk insanının kültürü ve değerleri göz önüne alınarak oyundaki binlerce nesne yeniden tasarlandı, yüzlerce mekanda detaylı değişiklikler yapıldı. Seslendirme ekibi seçimine ayrıcalıklı özen gösteren Mail.ru, bu konuda rüştünü ispatlamış profesyonellerle çalıştı.
Ekip, Mustafa Şen (“Vizontele”, Abdülhamit Düşerken”, “Baba Ocağı”, “Kurtlar Vadisi”), Zaven Çiğdemoğlu (“Komser Şekspir”, “Propaganda”, “Romantik”) ve Elif İdiz’in yanı sıra birçok tanınmış müzisyeninde katılımıyla oluşturuldu. MMORPG türü oyunlara meraklı oyuncular seslendirmeyi duymak için “Allah razı olsun diyen ork” (YouTube - Allods Online Türkiye - Emote Test|Savaşçı Ork - Şubat 2010) ve “İmparatorluk-Başlangıç” (YouTube - Allods Online Kapalı Beta Öncesi Test - İmparatorluk Büyücüsü) videolarını izleyebilirler.

Online oyunlarda sık rastlanan lag sorununun üstesinden gelebilmek için Mail.ru Games, Allods Online sunucularını Türkiye’de kurmayı tercih etti. Bu kararla Mail.ru Games Türkiye’deki oyuncularının kusursuz bir online oyun deneyimi yaşamalarını ve son zamanların bu en iyi oyununu maksimum keyifle oynayabilmelerini sağlamayı hedefliyor.

ipqdkp.jpg

ALLODS TÜRKİYE KAYIT OL;

>> KAYIT OL <<

ALLODS TÜRKİYE İNDİR
;

Alternatif 1

Alternatif 2
Torrent

ALLODS TÜRKİYE RESMİ FAN SAYFASI;

Facebook Allodstr Sayfası

Teşekkürler abi bir de bunu deneyelim bakalım.

Bölüm de açılmış hareketlendirmek lazım :beer

Wowun bilmem kaç milyon oyuncusu var Wow'da oynadım bunuda gerçekten bu daha güzel geldi ama kasması sıkıntı olduğu için yapamadım :D Silkroad zaten yanına bile yaklaşamaz bunun. Seslendirmelerde Türkçeymiş denemekten zarar gelmez.

Knight Online World 2006

Okulu bitirelim, bunuda deneriz.

Grafikler vs harika görünüyor ben oyunu bıraz çocukca gordum:) petler vs bıseler gozume cok basıt geldı ama namı duyulmus bır oyun oldugunu bılıyorum oynayanlar ne dusunuyor bu oyun hakkında acaba?

oynanabilecek bir oyun kötü sayılmaz. Grafikler güzel felanda güzel ama silkroad oynayınca bu tür oyunların grafiği zevk vermiyor.

Ya bu silkroad sayesinde hangi oyun çıkarsa çıksın beğenmiyoz ne iş :D

Gerçekten güzel bir oyun zevkli fakat silkroadla kıyaslarsak hiç bir Online Oyunu Silkroad'a değişmem (:

Sigara gibi Silkroad başka sigaraya geçince vicutta boğazda tepki oluşuyor o misal :haha İndirdim Gireceğim şimdi :)

Geri