• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Allods Online %100 Türkçe Açıldı!!!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hahaha wideoda koptum karakter ne diyor : Allah (c.c) Razı Olsun :)) oyun güzele benziyor denemek lazım..

Oyun fena değil Srodan sıkılanlar bence denemeli oyun görev yapma üstüne indirdim güzel oyun detaylı rehber olsa güzel olur bir çok build var.

Teşekkürler....

----------

Oyuna Başlıyacak Varsa ben ve 1 arkadasım baslıyoruz Konusalım :)

Son düzenleme:
Sınavlardan dolayı oyun hayatımı bitirdim kardeşime devrettim o oynuyor gayet memnun özellikle droid midir nedir ondan acaip zevk alıyormuş :)

Oyun güzel bir oyun ama lvl başına abartısız bin tane görev veriyor sıkıyor haliyle insanı , yaratık kesmek çok zor (wizard olduğum halde) ve oyunda hiçbir aktivite yok insanı heyecana getirecek , bir noktadan sonra monotona bağlıyor hep aynı şeyler hep aynı tarz görevler. 1 hafta kadar oynadım bıraktım. 5 üzerinden 3 anca alır benden oda grafikler ve seslendirmelerden dolayı.

Aynen artık sro cok cıkdı joymaxda bunun farkında sıkılmamak ıcın bıseyler yapmaya calısıyorlar ama iyice kotu hale getiriyorlar sadece chine oldugu zamanlar sro cok iyidi 1numaralı oyundu ama avrupa geldi ustune birsuru sey geldi avrupa geldi saten pvp olayı bitti suan buffsız kimse 1vs1 yapmıyor kervan cekilmiyor oyun amacından cok uzaklasdı...allods online oynadım gayet hos sıkılmadan oynuyorm bnm icin yeterli bi sebep :)

İnsan silkroad'a alışınca diğer oyunlara göz atınca bir türlü oyun bulamıyor, silkroad ile karşılaştırınca saçma geliyor baktığı oyun :)

Geri