• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

AÖL Hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Conner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bugün itibari ile sistem yeniden aktif dersleri sectim ve bi sorum olucakti seçtigim bazı derslerin yanlarında MUAF diye yaziyor ne anlama geldigini bilen varmı

3 kere sınava girip başarısız olduğun dersten muaf olursun o dersten tekrar sınava girmek zorunda kalmazsın. Sadece dil ve anlatım dersinden muaf olamazsın o dersi mutlaka geçmelisin.

Ayrıca muaf olduğun dersleride istersen isteğine göre tekrardan seçebilirsin.

Öncelikle ORTAK yazan dersleri seçmeni öneririm, ortak olan derslerin tamamından muaf veya başarılı olmadığın sürece kredin tam olsa bile mezun olamıyorsun.

Muaf oldugum dersi tekrar seçersem kredi veriyormu bide o dersden muaf san kalmış anlamına mı geliyor

3 kere sınava girip başarısız olduğun dersten muaf olursun o dersten tekrar sınava girmek zorunda kalmazsın. Sadece dil ve anlatım dersinden muaf olamazsın o dersi mutlaka geçmelisin.

Ayrıca muaf olduğun dersleride istersen isteğine göre tekrardan seçebilirsin.

Öncelikle ORTAK yazan dersleri seçmeni öneririm, ortak olan derslerin tamamından muaf veya başarılı olmadığın sürece kredin tam olsa bile mezun olamıyorsun.

Ha,pardon ben yanlış biliyormuşum :D

Muaf oldugum dersi tekrar seçersem kredi veriyormu bide o dersden muaf san kalmış anlamına mı geliyor

Evet, muaf olduğun dersi seçersen ve başarılı olursan kredi verir. Muaf olmak o dersten tekrar sınava girmen zorun değil demek.

Onlar derslerin seviyeleri. Okuldaki sınıflar gibi 6. sınıf 7. sınıf vs...

Dönemlerin ne anlama geldiğini bende tam olarak bilmiyorum maalesef.

Geri