• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

aqLadım :/

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrCaner

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ara 2011
Puanı
171
video herşeyi açıklıyor arkadaşlar :(

Türkiyedeki penta atan supportlara inat yaşasın adc için ölen supportların yaptığı sanat !

trdekiler bırak önüne atlamayı kendisini kurtarır seni ortada bırakır :D sonra ölüncede küfür :D

helal olsun adama be, böyle supp. olsa yanımda 7/24 adc oynarım, yok ki böylesi adam kendisi ölmemek için seni öne atar heali tfde sana değil kendine atar :) böyleleri oldukça zor oluyor tabi adc ama video harika ya duygulandım bende :)

gp alistar ölünce " lan adam gibi oyna neden feedliyorsun ?!" " /all: report alistar " demediyse iyidir :D

iyi boynuz atardı rahmetli :(

o değilde tr de adam ult bana gelmesin diye kenara kaçar :D

anılarımı hatırlatma bana taner :D ezin ultisinin önüne geçen var adcyi kurtarcam diye :D ulan ya

anılarımı hatırlatma bana taner :D ezin ultisinin önüne geçen var adcyi kurtarcam diye :D ulan ya

Mantik yanlis degil bence. Bildigim kadariyla ezin ultisi adama carptikca zayifliyor. Yarari olabilir tabiki. He birde atlayan sorakaysa o da etkili olabilir sonucda ezin ult mag damage vurmuyor mu !? Onune atlamak rangeine girmek demek ve bu da adc ye sorakanin mag res bonusu vermesi demek. Ben degalarca kez lux ult icine atlayip adc kurtaran soraka gordum !?

bana öyle birşey olmuştu :D lux canı biterken shen ışınlandı ez ile ultiyi bastım double kill :D

Geri