• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

aqLadım :/

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Mantik yanlis degil bence. Bildigim kadariyla ezin ultisi adama carptikca zayifliyor. Yarari olabilir tabiki. He birde atlayan sorakaysa o da etkili olabilir sonucda ezin ult mag damage vurmuyor mu !? Onune atlamak rangeine girmek demek ve bu da adc ye sorakanin mag res bonusu vermesi demek. Ben degalarca kez lux ult icine atlayip adc kurtaran soraka gordum !?
ama zaten adamın canı baya azdı öne geçmesi bişi değiştirmedi :D

anılarımı hatırlatma bana taner :D ezin ultisinin önüne geçen var adcyi kurtarcam diye :D ulan ya
Evet çok rahat kurtulabiliyor. Daha dün aynısı başıma geldi normalde çok rahat bir şekilde ultisi beni kesebilecekken 3 kişi ultiyi ezdi ve iyi bir canlada kaçtım

basit bir örnek vermek gerekirse ezreal ile pushlamak için midden düz bir hizada ult attığınızda ilk minionları alır arkadakilerin canı azalsa da yaşar.

Geri