• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aquarius # War_Hammer # Warrior & Cleric(115 Lvl)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mythology

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Eyl 2009
Puanı
8

• Karakter Türü : Europan
  • Karakter Adı : War_Hammer
  • Server : Aquarius
  • Build : Warrior-Cleric
  • LvL : 115
  • SP Miktarı : 1,2m( Gerekli - Gereksiz Herşey Max )
  • E-mail Koruması : Hotmail ( karaktere özel, temiz değiştirilebilir.)

Satış Yöntemi & Durum Bilgisi :

• Satış Yöntemi : Banka&PTT Havale - Aracılık(MaxiGame) veya İzmir İçi(Elden)
  • İstenilen Karşılık : 250 TL (Pazarlık Payı Yoktur )
  • Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir.

İletişim Bilgileri :

• Adı Soyadı : Volkan Sözeri
  • Yaşadığı Şehir : İzmir / Kemalpaşa
  • MSN : volkansozeri@windowslive.com ( adres üzerindeki msn veya facebook üzerinden ulaşabilirsiniz. )
  • TEL : Ciddi Alıcılar ile paylaşılabilir.

Açıklama Kutusu
Karakter Saturn serverinin eski ve isim yapmış karakterlerindendir. karakterde ölü pet,ölü devil, atacker kuş pet, 6 dress bulunmaktadır 5 i karaktere ait 1 adet satılabilen cursed soul dress avatarı bulunmaktadır, karakterin job seti bulunmaktadır job sete blue basmadım, fakat job set için bir miktar blue tabletim bulunmakta kasada yeni alan arkadaşa basmak artık nasip ben pek ilgilenemiyorum oyunla açıkcası karakter tam bir pvp charıdır
Karakterde 13dg Legend +7 2hand bulunmaktadır 13dg legend +7 serverda nadir oyuncularda bulunmaktadır bu yüzden piyasası pahalıdır silahı yaptığımda 12,5b teklif aldım şahsen isteyen olursa ss side bulunmakta.
almayı düşünen arkadaşlara şimdiden hayırlı olmasını dilerim

Karakterin Resimleri

Karakterin Silahı :

silahz.jpg

Karakterin Skilleri

hammerskills.jpg

Karakterin Seti

hammerset.jpg

Karakterin Dress Seti(1/2) :

hammerdresses1.jpg

Karakterin Dress Seti(2/2):

hammerdresses2.jpg

Karakter Hakkında Ekstra(C Ekranı,Kasa vb.)

hammerekstra.jpg

Düşündümde birkaç kuruş aşağıya bırakabilirim almayı isteyenler konuşmadan pazarlık payı yok diye geri dönmesin :) Konu Güncel.

Beyler konu güncelliyim dedim. ihtiyaçlıyım son günlerde ciddi olan arkadaşlar ulaşsınlar pazarlık payı(Fazla fazla) var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri