• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arabia Town

Teşekkürler, kodları spoiler içinde php olarak paylaşşan ve txt olarakda verirsen daha yararlı olucağını düşünüyorum :)

1. si ellerine sağlık arkadaşım txt de benden olsun uploadlıyorum

----------

http://www.mediafire.com/?87jcf4pb9ygdu2x bizzat kendi txt yapışımdır konuya eklenmesini istiyorum konuda spoiler içine alınırsa çok iyi olur

Password : www.maxigamerz.com

Son düzenleme:
Bana kodlarda hata var gibi geldi ama yinede eline sağlık :) Artık yarına test ederiz sakin kafayla. RefTeleLink'e eklediğiniz kodları teleportlink'e eklerseniz teleport gelir, böyle bir hatayı yapmamalıydın :D Test etmek lazım ama kesin birşey demeyelim şimdiden.

-------------

#Edit: Bir şey dikkatimi çekti. Arşivdeki RefRegionBindAssocServer.txt' deki kodlarda service'ler 0; paylaştığın kodlarda 1. Ben 1 olarak denemiştim hata vermişti GameServer önceden. Başka kodlarda farklılık var mı, kontrol edeyim mi hepsini?

Arabia Town.rar bizzat kendi txt yapışımdır konuya eklenmesini istiyorum konuda spoiler içine alınırsa çok iyi olur
sro_client'te virüs var. Avast anında uyarı verdi.

Son düzenleme:
ben virus olduguna bakmadım castaway clientte'ki sro_client'tir
ayrıca hata almanızın sebebi Csro-R'' yi indirip Data.pk2'yi komple cıkarıp server files'deki data klasoruyle degiştirmeniz yeterlidir

linkte sorun var kardeşim ilgilenirsen sevinirim paylaşım için tşkler çok faydalı bir paylaşım olmuş ayrıca herkezin bayramı kutlu olsun.

kodlar'dan cok iyi anladıgım soylenemez daha v188'e jupiter bile ekleyemiyorum o derece :) fakat denk geldi ve basardım uzman arkadaslar biraz yardım ederek cozebilir ama bende boyle calısıyor .Baska media girişi varsa soyleyin :)

Arkadaşlar mappı ekledık reverse ıle ışınlandıgımızda loading dolarken crash alıyoruz varmı yardım edecek?

Sen iste yeterki server filesin arasindaki data klasoru var csro r clientinu extract yap oraya at peki bu konudan mi ekledin map i

Var mı C-SRO R client indirme linki verebilecek sabahtan beri deniyorum, indiremedim bir türlü. FTP linki sorunlu, files.fm %65'e gelince hata veriyor sunucu bulunamadı diyor. Kafayı yiyeceğim gece gece.

O linkten indiriyorum zaten, IDM ile. Dün gece tekrar %65'te takıldı. Bügün devam ettirdim %54'den devam etti. Kafayı yicem sağlam bir link var mı FTP falan?

sen bana bağdat ekleyiver bende sana npc ekleyivereyim:D

----------

map hatası alıyorum yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır acaba gameserverde map hatası veriyor şimdiden tşkler.

sen bana bağdat ekleyiver bende sana npc ekleyivereyim:D----------map hatası alıyorum yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır acaba gameserverde map hatası veriyor şimdiden tşkler.
Arkadasim usttede cevap verdim dedim ki csro r data.pk2 sini extract et ve server filesin arasindaki data ile degistir

----------

Biri konuyu spoiler icine alsin ekranim tasti

hiç insanedev'in hevesini almak istemem ama 193 dbde serviceler 0 olarak var hazır olarak ordan kopyalayabilirsiniz.(skiller yok ama)

ben castaway db sini kullanıyorum bu db nin data sı ıle c sro nun data sını degıstırsem var olan ozellıkler gıtmez mı siz en iyi sadeece hangi bolumleri cıkarıcaz onları cıkarın vein bence,
oyle daha cok yardım cı olursunuz

Geri