• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arabia Town

bende castaway databasye ekledim ama hata almadım databaseyi paylasacamda upload hızım yavas bekleyemem o kadar

----------

durun bari upload edeyim ama hic bir sorununu fixlemedim ekleyemeyenler icin iyi olur bazı npcleri de eklediydim zaten :D

----------

data.pk2 degiştigi icin sorun varmı ona bakıyordum sonra dusundun 'Sroda olmayan birseyi serverine eklemez'dedim :)

----------

100kb hızla upload oluyor saat 10 -11 gibi biter anca

ya sen onu paylasana kadar su arabian map icin gerekli olan dosyalarin yerlerini paylas mesala data da nereye girilicekse ordakşi dosyalri sadece map filesleri yani db yi degğiştirmeyelim ben bir ara c sro test in server filesleri vardi onu aldim orda vardi filesler icnden aldim patch verdim pathc bitiyor cvlient geliyor geri kapniyor sadece bu sorunu cozsem ztn ben paylasicam filesleri bari bana yardim edinde halledeyi mtek sorunum client geliyor geri kapaniyor

atahan150 server_filesin içindeki datayı degiştir ondan dolayı failed verir gameserver cCc Striker cCc

----------

Bu arada RefObjCommon DB'ye kopyalanmıyor bilginiz olsun txt de bozuk vermiş kayık vermiş

ben attım ztn gameserver hata vermıyor sadece clıent gelıyor gerı kapanıyor

bende yokki sende varsa upload edip verebilirmisin

Veririm upload edip Biraz bekleyeceksin Yogunum bu aralar

Şu Mapı Bi Ekleyemedim Ekleyen Birisi Varsa Yardımcı Olurmu

ArkadaşLar YadaAdmin Kardeşş .d bana yardım edermisiniz bende yüklemek istiyrm .d ama bilmediğim için yükleyemeyrm arabian map ı .d bi el atarmısınz ?

Geri