• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aramızdaki cenabet ???

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
LOLün faydaları

Sabırlı olmayı öğrenirsiniz

Sabırlı olmadan önce küfür etmeyi öğrenirsiniz

Küfür etmeden önce düzgün konuşmayı öğrenirsiniz

Düzgün konuşmayı öğrenmeden önce oyunu öğrenmelisiniz.

Ben çok sinirli bir insandım 2 yıldan sonra artık rahman gitsin modundayım. Zirveye çıktıktan sonra artık sinirlenemiyorsunuz oyunda. sabredin sizde :D

Ben çok sinirli bir insandım 2 yıldan sonra artık rahman gitsin modundayım. Zirveye çıktıktan sonra artık sinirlenemiyorsunuz oyunda. sabredin sizde :D
bronz 1 deyim ne zirvesi lo :D İLKOKULLULAR basmış durumda burayı heryer vahşet etrafda 3 feeder 4 afk var ambulanslar onları götürüyor :(

Geri