• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[ARANIYOR]Honda Civic 2011 Elegance

ProofStriker

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Şub 2013
Puanı
18
Merhaba arkadaşlar 27 temmuzda bildiğiniz üzre kaza yaptım sigortadan ücretini daha yatırmadılar fakat bankada alıcak kadar para oldugu için beklemek istemedik şimdiden araç aramaya bulabilirsek almaya çalısıcaz Önceliğim falan yok kesinlikle 2011 Model ve Beyaz Renk Olucak arkadaşlarınızda ailenizde veya akrabalarınızın satılık aracları varsa almak isterim öncelikle fiyatlar mantıklı olsun şişirilmiş fiyat yazanlarla iletişim kurulmıycaktır Boya Takıntım ve km takımtım vardır 65Bin - olması gerekli boyası çartı curtu olmamalı hor kullanılmamış üzülmemiş bir araç istiyorum varsa fiyatı ve iletişim bilgilerini yazarsanız iletişime geçebilirim ayrıca eskişehir yakınları yada bursa çevresi önceliğimdir. .

Bak geçende beyaz alıp beni ayar ettin şimdide aynısını yapıyorsun honda alınırda beyaz mı alınır bilader. beyaz alacağına penbe al daha iyi.
Siyah alacaksın siyah yılan gibi olacak azda modifiye ver elini asvalt.

Not: küçük damat beyaz aldı lazım olursa alırsın dedi baklan işine beyz honda'ya mı binilir diyerekten adamı damadı laf sölediğine pişman ettim :D Kayıncıda siyahı var arada verde fotoraf cektirelim diyorum oda bana bak işine çekiyor çarpık bi ilişki var aramızda :D

yaş ortalaması 17-18 olan bi forumda gerekli bir konu :)

17 18 likler arasında ne cevherler var bi bilsen mal varlıklarını açıklasalar öle azın acık kalır ki aile cevre eş dost gibi durumlarda söz konusu.

Kaldı ki etrafımda 5 honda sahibi var şu anda biri satıyor olsa ss alıp atarın gerekirse daet eder yemek söler çayını ısmarlar pazarlığımızıda yaparım. Takma kafana onun için.

Bak geçende beyaz alıp beni ayar ettin şimdide aynısını yapıyorsun honda alınırda beyaz mı alınır bilader. beyaz alacağına penbe al daha iyi.

Not: küçük damat beyaz aldı lazım olursa alırsın dedi baklan işine beyz honda'ya mı binilir diyerekten adamı damadı laf sölediğine pişman ettim :D Kayıncıda siyahı var arada verde fotoraf cektirelim diyorum oda bana bak işine çekiyor çarpık bi ilişki var aramızda :D
72BMpL.gif

:D Öncelikle söyle söyliyim siyah bir arac güneşin altında 2 dk dursun o aracın kaportasını elleyemezsin ayrıca beyazda leke pek gözükmüyo gibi siyahda öyle değil ayrıca siyah renk bnm gözüme hitap etmiyor artık tüm araçlarım beyaz renkdi bundan öncesi ve daha öncesi :D ayrıca piyasada 2 3 bin tl civarında yükselme oluyor beyazda bu dahada açıklıyor çevrenizde falan eyer varsa satılık 2011 altını çiziyorum lütfen bana resimlerini gönder :D ben sıfır gdip audide alabilirdim fakat hoşuma giden araç honda civic elegance 2011 kasası hastalık desem yerimi bilemem ama çok hoşuma gidiyo :D

----------

Oynaşmayın Len :D

----------

2.el araba forumumu burası ?

Sizi ilgilendiren birşey göremedim boş yere konuyu baltalamaya gerek yok bende oraya

17-18 demişsin benim yaşım 17-18 değil onuda geçtim 18 yaşındaki insanda araç yokmu ? ben 17 yaşında aldım ilk aracımı ? ayrıca oraya ben kapsamlı olarak yazdım çevresinde olan keşke zahmet edip okusayıdn kardeşim.

----------

Honda dediğin beyaz olur :) umarım bulursunn

Benim kafamdansın :D bulucaz bulucazda kendisini arattırıyo honda :D

----------

siyahının da bir gideri var ancak beyaz daha ağır basıyor bu modelde umarım bulursun kardeş.

eyw kardeşim inş :)

----------

Dua ediyorum inş ilişkiniz düzene bir an önce girer diye :D :D Beyazdan şaşmam :D

yaş 20 ankarada galericiyim :)

konu sahibi arkadaşa yardımcı olmak isterim düşerse bi yerden veyada çevreden temiz denk gelirse mesaj gönderirim ilgileniceğini sanmıyorum fakat elimde 2005 model civic vtec var gri renk 64binde benzinli ama belki bi talibi çıkar :)

Honda dediğin beyaz veya Metalic gri olur ki dediği gibi beyaz arabada 2-3bin tl fark oluyor sık tercih olduğu için , birde 2011 son kasadan bir önceki oluyor demi o yüzden özellikle 11

Geri