• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[ARANIYOR]Honda Civic 2011 Elegance

Fiyatlar şişirilmiş 2012 Model araç sıfır fiyatı 54,50 TL'yken şimdi ben 2011 modeli 55 bin tl almam .

Honda dediğin beyaz veya Metalic gri olur ki dediği gibi beyaz arabada 2-3bin tl fark oluyor sık tercih olduğu için , birde 2011 son kasadan bir önceki oluyor demi o yüzden özellikle 11

yok 2012 den önceki kasa

siz hiç gri honda görmediniz sanırım. :/

Zevkler ve renkler tartışılmazmış hacım :D griyide sevmiyorum
yaş 20 ankarada galericiyim :)

konu sahibi arkadaşa yardımcı olmak isterim düşerse bi yerden veyada çevreden temiz denk gelirse mesaj gönderirim ilgileniceğini sanmıyorum fakat elimde 2005 model civic vtec var gri renk 64binde benzinli ama belki bi talibi çıkar :)

Kardeşim eyer 2011 honda civic elegance modeli düşerse bana özel msj atman yeterli :D

----------

Siyah mat renk daha hoş durmaz mı ?

honda-accord-mat-siyah-kaplama-uygulamasi_56668.jpg

Hoş hoşda hiç görmedim yani ama göze hitap ediyomu diye sorarsanız tabikide :D varsa böyle arac satan büyük ihtimalle kaplama oluyor kaplamaysa yine beyaz olsun :D

Ya bu insanların egoları nasıl işliyo acaba 2011 model km yüksek boyalı parçası var adam 58 bin tl yazmış manyakmıdır nedir 2014 modeli 7-8 bin km sıfır hata 61 bin tl satıyo .
Galerici arkadaşlarım elinizde 2011 Elegance beyaz modeli düşerse bilgilendiriseniz sevinirim eş dost akrabasında satan varsa msj atmaları yeterli

rYW41a.jpg
[/URL][/IMG]

Araç Aranıyor bugun iletişime gecildi 45bin tl teklif edildi fakat kabul etmicem yakınızda araç varsa iletişime geçiniz.

Geri