• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arap Irkıyla Birlikte Gelecek Olan Yeni Silk Eşyaları!!

yaw böyle bi paylaşım için çok teşekkür ederim gerçekden birden sro ya ısındım çok süper :alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis

Bu Joymaxın gözünü para bürümüş adam sureklı yni şeyler çıkarı alalım die oyunun hastaları da hemen atlar zaten bunlara ama emeğine saygı :ent

bide skillerini görsek süper olacak ama güzel yapmışsın saol

süper paylaşım teşekkürünü verdim.Eline sağlık

çok güzel bir paylaşm

yeni jade tablet:
bunları da tam çözemedim ama korece den ing. çevirebildiğim kadarıyla hp/mp kurtarma falan diyor.

image image image image image image image image image

galiba senin dediğine göre bunlar şey olabilir diyelim karakterinin str int statlarını yanlış bastın düzeltebilirsin
bu çok iyi oldu eğer öyleyse
image

hayır öyle değil sanırsam avatar itemlerine basılıyor!!

sorun değil???? TEK amaç Post kasmak gibi görunuyor Konuya ek yardımın olmadan sorun değil??

kardeş en zamandan beri düşünürdüm keşke köpekler felan saldırsa die bu gün mutlu haberi aldımya sro oynama hissim 2x arttı.Bunu okuyunca çaharımı bırakıp str çhar açıcam benim çarım nuker çünkü gelcekteki kral çharlar str olucak gibi geliyo :P

Ellerine emeğine sağlık güzel çalışma çok emek vermişsin anlaşılan

Geri