• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arayıp Bulamadığınız Şarkıları Buradan Paylaşıyoruz

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
20uakp1.jpg

Öncelikle merhaba arkadaşlar,

Eminim herhangi bir videoda çalan şarkı hoşunuza gitmiş, fakat bu şarkıyı bulamamışsınızdır.

Bulmak istediğiniz şarkının sözlerini buradan paylaşabilir veya video linki verebilirsiniz.
Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız..

unled3td.jpg

Demir adamda tony stark çıktığında çalan şarkı
Artistlik yaparkenki :D

bi şarkı vardı çok güzeldi adını ve sözlerini bilmiyorum . bu şarkıyı bulursanız çok memnun olurum. güzel şarkıydı aslında tamamını da hiç dinlemedim ama güzeldi.

Arkadaşlar aşağıdaki videoda 2:36 ve 3:05 arasındaki parçayı bulamadım belki bilenler vardır diye umuyorum bulmamda yardımcı olurmusunuz?

Geri